Veronika Janečková - Střední Čechy

Bydliště: Mladá Boleslav

Oblast působení: Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Litoměřice, Všetaty, a okolí těchto měst

E-mail:
veronika.janeckova@viaverum.cz

Tel: +420 732 338 193

Odkud jsem?

Pocházím z Litoměřic, ale v současnosti žiji s manželem a synkem v Mladé Boleslavi.

Kolik mám dětí?

S manželem máme zatím jednoho syna, a doufáme, že ještě pár dětí přibude :-)

Jak dlouho používám látkové plenky?

To, že budu používat látkové pleny, jsem se rozhodla už v těhotenství, vlastně jsem to brala spíš jako samozřejmost. Mé dvě straší sestry také látkovaly a tak to pro mě byla jasná volba. Kvůli problémům s kojením jsme začali s používáním látkových plen až kolem 3. měsíce. Měla jsem trochu obavu, aby se mi do látkových plen chtělo, když už si zvyknu na "komfort" jednorázovek, ale opak byl pravdou. Látkové pleny a péče o ně se mi zanedlouho staly téměř "závislostí" :-D Používání látkových plen mě nejen baví, ale vidím v tom mnohem hlubší smysl, především kvůli vlivu na životní prostředí a dále taky kvůli tomu, že se mé dítě nepaří v "plastu", a v neposlední řadě cenová úspora rodiny je obrovská!

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Většinu látkových plen máme od Bambooliku, ale nebudu zapírat, že máme i jiné pleny. Tenkrát, když jsem hledala nějaké info o látkových plenách, jsem z toho byla upřímně dost zmatená, tolik značek, variant, systémů, ceny, atd...Strávila jsem hodiny na internetu pročítáním informací a stejně jsem nebyla o nic moudřejší. Zkusila jsem si něco objednat přes bazárek z druhé ruky, ale nic moc... Od kamarádky jsem dostala po dětech pár kalhotovek po domácku dělaných, ale syn byl drobek a zpočátku na něj byly moc velké. Rukama mi postupně prošly: Bambino Mio, Anavy, Petit Lulu, Katyv Baby, Bambinex, Charlie Banana, atd... Na noc jsme si oblíbili vlňáčky. Nakonec jsem narazila na látkovou poradkyni Bambooliku a bylo jasno :-) Konečně někdo, kdo mě nezahltil spoustou značek a typů, a navrhl řešení.

Co je mou profesí?

Studijně jsem byla v minulosti zaměřená na ochranu přírody a životního prostředí, s čímž mají velkou souvislost i látkové pleny! ;-) Rok jsem strávila v Německu jako Aupair. Později jsem pracovala mimo obor, dva roky v obchodním oddělení jedné firmy jako asistentka. Nyní jsem na mateřské "dovolené". :-D

Co ráda dělám?

Mezi mé hobby patří zejména má rodina, cestování, procházky, porodnictví, laktační poradenství, látkové pleny, příroda, hudba, jízda na koni, plavání, plesové tančení, čtení, relaxace, bylinky a dobudoucna přibude snad i vlastní zahrádka a více času na tyto koníčky. :-)