Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Zuzana Kolářová

LP: Květa Hudlická

S paní Hudlickou jsme si domluvily schůzku nad plenkami, a než se stačila uskutečnit, zjistila jsem, že akutně potřebuji poradit s kojením. Nadšeně jsem využila možnosti 2 v 1 a domluvily jsme se na konzultaci hned tentýž den (včera). Tady bych vyzdvihla velkou ochotu a flexibilitu paní H. Samotná schůzka byla perfektní. Paní H. na nás byla připravená a věnovala se nám opravdu důkladně a velmi dlouho (asi 3 hodiny!) Nejprve poradila s kojením, vyhodnotila problém a navrhla funkční a smysluplné řešení. Potom nás zasvětila do tajů látkování a předvedla škálu možností pro našeho syna. Já i manžel jsme byli kvalitou poradenství naprosto nadšeni a nadchli se i do plenek. Zbývá si vybrat :) 

Nečekaným bonusem byl souhrnný email, který paní H. sepsala ještě téhož večera, s hlavními radami pro nápravu laktace a zároveň "nástřelem" plenkového řešení. Rádi paní H. svěříme sestavení látkovací výbavy na míru. Zuzana Kolářová

Veselkovi

LP: Zuzka Juráková

Dobrý deň, Radi by sme sa podelili o naše skúsenosti s Bamboolikom a Vašou látkovou poradkyňou. Pre látkové plienky som bola rozhodnutá dávno pred otehotnením. Pre Bamboolik som sa rozhodla akosi intuitívne, iné značky som ani nezvažovala. Potom, čo som si prečítala pozitívne skúsenosti a fakt, že vyrábajú v chránených dielňach, nebolo nad čím špekulovať.Pred objednávkou plienkovej výbavy som si dlho a dôkladne študovala Bamboolikovské stránky a problematiku látkových plienok, zostavu som si chcela poskladať sama. Ušetrila by som však kvantum času, keby som sa priamo obrátila na látkovú poradkyňu. 

Odporučenie som dostala na Zuzku Jurákovú, ktorá jazdí aj na Slovensko. Kvôli časovým možnostiam sme môj výber konzultovali cez Skype a vďaka dobrým tipom a skúsenostiam sme moju zostavu výrazne zoptimalizovali. Zuzka bola veľmi milá, ochotná a trpezlivá. Po pôrode nášho synčeka nás navštívila aj u nás doma a poskytla nám ďalšie tipy, ako plienky používať a kombinovať. Veľmi ochotná bola aj v ďalšej starostlivosti, čo si veľmi ceníme. Navyše je veľmi pekná, takže sa na ňu dobre pozerá :-):-)

Tiež si veľmi vážime ústretovosť Bambooliku v čase, keď nám z kapacitných dôvodov nebolo možné doručiť plienky pred pôrodom.S plienkami sme veľmi spokojní. 

Hoci sme po 1,5 mesiaci prešli na "bezplienkovú" komunikačnú metódu, plienky od Bambooliku sa ku nej veľmi hodia. Za nás teda jednoznačne pozitívna skúsenosť. S pozdravom, Veselkoví

Jana Veselá

LP: Lucie Kořínková

Dobrý den, Lucko,
již nějakou dobu používáme plenky, ke kterým jste mi dopomohla, a nyní bych se ráda podělila o svou zkušenost.

Již před narozením děťátka jsem měla představu, že jednorázové pleny nechci používat v podstatě vůbec. Hledala jsem varianty bavlněných plenek, které bych malému oblékala. Bambooolik na mě z webu vyskakoval docela často, navíc měl celou problematiku podrobně popsanou, vysvětlenou, takže technická podpora suprová. V mém okolí nikdo bavlněné pleny nepoužíval, nevěděla jsem, jaké jsou možnosti, jak to funguje, jak to vypadá. Bohužel navíc patřím mezi lidi, co neumí pracovat s návody a potřebují ukázku v praxi. Pro syna jsem objednala sama dle nastudovaného plenky AIO MiniMimi, s tím, že jsem si myslela, že objednávám AI2 - nějak jsem se do toho prostě zamotala. Nicméně tato "chyba" se později ukázala jako osudově správná, neboť jsem pak plenky mohla začít využívat k doobjednané sadě AI2 na "běžné" děti.

Začátky s AIO MiniMimi byly těžké, neboť kalhotky protékaly, a to člověku v nové situaci mateřství na náladě nepřidalo. Naštěstí jsem nepodlehla zoufalství a oslovila látkovou poradkyni, Vás, Lucko, vy jste mi nejen poradila, jak maličké plenky lépe používat, a ukázala mi další možnosti v plenkování mého drobečka.

Po 4 měsících používání plenek Bamboolik se mi z pozůstalosti dostaly do rukou i jiné systémy, nějaké anglické apod. - pro používání nouzových plenek u rodičů. Nutno říct, že proti Bambooliku jsou děsné. Bamboolik mi vyhovuje natolik proto, že se jedná o rovné pleny, dobře se přepírají ručně, rychle schnou, "nemotají" se mi nikde žádné gumičky kolem nožiček, nečekám, až tyto části plenky doschnou atd. Pro přebalování na cestách s sebou netahám milion plenek, jen náhradní kalhotky a příslušný počet plen, které nezaberou moc místa.
Bamboolik je třída! Moc všem doporučuju! Všem známým, kteří se chodí dívat na miminko, plenky ukazuju, chválím, seznamuju (v mém okolí vážně nikdo nezná).

Vy jste, Lucko, přímo zachránkyně, protože bez Vaší podpory a energie bych to nejspíš vzdala a byli bychom na papírovkách jen pro mou neschopnost a špatný sled událostí.
Mnohokrát díky,
Se srdečným pozdravem Jana Veselá

Markéta Samková

LP: Zuzka Janglová

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o moji malou velkou radost. Látkové pleny Bamboolik jsem měla vyhlédnuté už na prvního syna. Bohužel jsem se nechala od muže přemluvit a od látkování jsem upustila.

Syn má skoro 23 měsíců a v červenci čekáme druhé dítko. Tentokrát jsem se už nenechala odradit. Bylo to o to jednodušší, že se syna snažíme odplenkovat, a tak muž na látku přistoupil.

Objednala jsem tedy přes látkovou poradkyni Zuzku Janglovou celou velkou AIO sadu (kvůli manželovi, aby to měl jako jednoráz) a něco navíc. Než sada dorazila, na veletrhu For Kids jsem koupila na zkoušku i tréninkové kalhotky a savá jádra od jiné značky. Moc nám nevyhovovaly. Synovi se plenka hůře nasazovala a vůbec nějak špatně držela na zadečku.

Jakmile dorazila sada Bamboolika i s tréninkovými kalhotkami, hned jsme museli vyzkoušet. Plenka se mi mnohem lépe nasazovala a synovi i méně překážela. Dokonce mi ji i sám ráno nosí a říká "tuhle". Jsem z ní stále nadšena.

Další fáze zkoušení látky u nás nastala v noci. Syn už kupodivu vydrží celou noc bez čůrání, ale ráno, jak se vzbudí, okamžite vypustí celý obsah svého močového měchýře do pleny. Papírové pleny toto už opravdu nezvládly pojmout. Muž opět sděloval své obavy, ale svolil to vyzkoušet. Pěkně jsem vycpala noční kalhotovku a ejhle, ráno ani kapka mimo. Mé nadšení každým dnem sílí. V látce už zvládáme delší pobyty venku a s údržbou plen nemám sebemenší problém. Jen se mi někdy v pračce suché zipy nalepí na jiné plenky i přes použití protizipů, ale to je zatím jen jediná malá výtka.

Tímto bych také chtěla velice poděkovat Vaší látkové poradkyni Zuzaně Janglové, která se mnou měla svatou trpělivost při vybírání sady a s klidem a ochotou odpovídala a stále odpovídá na mé dotazy a žádosti o radu.

Další resumé budu moci napsat, až se nám narodí druhý potomek a sadu vyzkouším i na malém miminku. Ale už teď mohu říci, že s Bamboolikem jsem rozhodně nešlápla vedle a jeho systém mi vyloženě sedl. Proto velice děkuji za to, že vyrábíte tak skvělé a hlavně funkční plenky!

S pozdravem a díky, Markéta Samková

Martina Zapletalová

LP: Martina Kočařová


Musím opravdu pochválit Bamboolikovy plenky. Vítek už nám z MiniMimi vyrostl, používáme už ty pro velké kluky a holky :-) 

Pro látkové plenky jsem byla rozhodnutá,ještě než se Vítek narodil. Nejprve jsem vymýšlela kombinaci různých značek, ale pořád dokola jsem se vracela na Bamboolikovy stránky a když jsem si přečetla celý jeho příběh, rozhodla jsem se jej podpořit tím, že to budou i naše plenky. Tehdy přišla látková poradkyně Martina Kočařová a vše okolo používání mi vysvětlila.

Nyní používáme plenky necelé 4 měsíce, kombinujeme AIO a AI2 systém a jsme moc spokojení. Táta i babičky systém rychle pochopili a tak ani hlídání není problém :-) A to jsem u jedné z babiček očekávala kritiku :-) Dlouhé roky měla prodejnu s kojeneckým zbožím a od začátku zpochybňovala moje rozhodnutí. Ne proto, že by byla proti látkovým plenkám, ale proto, že jí přišly nesmyslně drahé. Pak ale přišel balíček s plenkami a já jí předvedla, co všechno "umí". Po prvním hlídání s přebalováním sama uznala, že si to vlastně neuměla představit a teď vidí, jak je to všechno vychytané. A já s ní musím souhlasit! Rozhodně nelituji a péče o plenky je hračka :-) 

Navíc jsme s Vítkem ani v těch největších vedrech nepoznali, co je to opruzený zadeček. Příjemným bonusem je, že jsou takové čučavé :-) Takže díky za Bamboolika!A také díky za Martininy rady. Měla se mnou trpělivost a odpovídala na všechny dotazy. Díky, že mi pomohla sadu sestavit a musím uznat, že je poskládaná dobře. I další Martininy praktické rady mám neustále na paměti a díky tomu je používání Bamboolikových plenkek hračka. Moc Vám děkuji! Martina Zapletalová

Alča

LP: Ivana Veselá

Milá Ivanko,
s velkým zpožděním děkuji za Tvoji pomoc + všechny cenné informace k látkovým plenkám Bamboolik. Díky Tobě jsme si na první miminko pořídili velkou sadu a dneska už s ní látkujeme druhého chlapečka, jsme maximálně spokojení !!!
A moje zkušenost...teoreticky připravená jsem byla skvěle, trvalo mi ale asi 4 měsíce, než jsem se do toho pustila, plenky ležely nachystané v komodě a asi čekaly na svůj správný čas :) Přiznám se, že mi to ze začátku přišlo složité a nepohodlné, dokonce jsem si říkala, že to byl fakt úlet (ostatně mi to všichni kolem tvrdili).
Látkujeme a látkujeme, nic jiného nepoužíváme - ani o dovolených (vždycky se to dá nějak pořešit), super jsou noční plenky, nikdy jsem neměla problém, že by mi plenka protekla, nikdy jsem nic nereklamovala...
Kam jsme přišli (plavčo, rodinné centrum, fitmami cvíčo, v létě venku v kočárku na prochajdě), všichni obdivovali design svrchňáků a ptali se co to nosíme :)
Martínek je už dneska bez plínek (šikula na 18 měsících) a sadu podědil bráška Šimonek... vkládačky jsou čím dál tím savější, no prostě super!!! Pro mě absolutní plus, které nám Bamboolik přinesl: prdelky kluků ve zdravém balení (žádné opruzeníny atd), nenosím denně pytel "papírových plen" do popelnice, začali jsme díky látkovkám dělat domácí ekologický prací gel, koupili jsme sušičku :) Jinou značku plenek jsem nezkoušela a ani nebudu, není proč. Díky Ivanko za všechno a jsem moc ráda, že jsem díky Bamboolikovi poznala tak bezva ženskou.
Alča