Jana Mrkvičková - Plzeňsko

Bydliště: Plzeň

Oblast působení: Plzeň a okolí, Praha, Rumburk, Šluknov a okolí

E-mail: bamboolik.plzen@centrum.cz

Tel: +420 605 284 168

Odkud jsem?

Narodila jsem se v Praze, kde jsem zatím sečteno a podtrženo strávila nejdelší část svého života. Během studia VŠ jsem si vyzkoušela jak se bydlí v Hradci Králové, ale i na zlatých plážích v Surfers Paradise a v Sydney, v Austrálii. Nakonec jsme se s rodinou (snad) natrvalo přestěhovali do Plzně na Slovany.

Kolik mám dětí?

Mám syna Filípka *9/2013 a dceru Janičku *10/2015.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Látkové plenky používám od příchodu z první porodnice, tj. od října 2013.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Mám osobní zkušenost s plenkami Bamboolik, Anavy, Petit Lulu, Katyv Baby, Imse Vimse, Tots Bots, Baby Lucy, Ella's House, Popolini, Majab a Unuo. Když se syn narodil, používala jsem také klasický novosklad ze čtvercových plen a vícevrstvé pleny na kalhotkový sklad. Sušila jsem na volno i v sušičce.

Co je mou profesí?

Mám vystudovanou Mediální komunikaci a před mateřskou dovolenou jsem pracovala jako specialista rezervací a ticketingu několika leteckých společností. V současné době působím jako látková poradkyně Bamboolika (od podzimu 2014), a zároveň při rodičovské dovolené buduji vlastní podnikání v oblasti péče o dítě a o rodinu šetrnou cestou s respektem k přírodě.

Co ráda dělám?

Ráda se zabývám různými kreativními činnostmi, jako je tvorba z polymerové hmoty Fimo a šití korálkových šperků. Mám ráda sci-fi a fantasy, jak knihy, tak filmy a seriály, a to hlavně ty, kterým nechybí dobrý vtip. Doma rádi hrajeme deskové hry, máme už slušnou sbírku, ale chtělo by to víc času :)

Moje články

Jak poskládat svou první látkovou výbavu?

Velmi přehledný návod, jak sestavit Vaši látkovou výbavu, pro Vás sepsala naše poradkyně Jana Mrkvičková.

Bez čeho se neobejdete:

1. Varianta svrchní kalhotky + savá vrstva

: 4ks jednovelikostních svrchních kalhotek (minimální počet - pohodlnější je mít kolem 6ks) - varianty:

  • PUL svrchní kalhotky (nejpraktičtější na používání na den)
  • Vlněné svrchní kalhotky (nejpohodlnější pro dítě na noc)
  • Fleecové svrchní kalhotky

Reference

od mých zákazníků

Veronika

Bambooliky jsem začala používat hned po propuštění z porodnice, teď jsou malé čtyři měsíce. Látkové pleny jsem chtěla vyzkoušet, abych zjistila, zda s nimi budu také spokojená. Díky pomoci látkové poradkyně Jany Mrkvičkové jsem si vybrala sadu přesně na míru. S ochotou a trpělivostí mi vše vysvětlila a ukázala všechny možné varianty z Bamboolikova systému. Nakonec jsme se rozhodli pro systém AI2, se kterým jsme naprosto spokojeni. Nemusíme řešit žádné opruzeniny, malá spinká spokojeně celou noc a kyčlíky jsou taky v pohodě. Nemuseli jsme dávat žádnou plenku navíc. Je pravdou, že s látkovými plenkami je narozdíl od jednorázových trochu práce, ale výsledek podle mě stojí za to - s pračkou a sušičkou je to brnkačka. :)

Veronika

Spokojená maminka

Plenky Bamboolik používáme od ukončení šestinedělí a já i naše miminko jsme moc spokojení. V porovnání s papírovými plenkami mám pocit, že malá nemá tak zapařenou prdelku a celkově mám prostě lepší pocit z látkových plen. Je pravda, že mojí nejlepší kamarádkou se teď stala pračka, ale to se dá s klidem zvládnout a rodina mě od začátku s lakovými plenkami podporuje. Moje velké díky patří i látkové poradkyni Janě Mrkvičkové, která mi vše převedla, vysvětlila a pomohla mi sestavit nejvhodnější výbavičku pro naše miminko.

Spokojená maminka

Pleny zn. Bamboolik používám od narození mé dcerky od samého počátku, již to bude rok. Používám celou velkou sadu a se všemi výrobky jsem spokojená. Velký pytel na pleny aktuálně využívám zejména na mokré věci z bazénu a malý jednorázově na použitou plenku. Také podložka je super. Jediné, co bych uvítala, je možnost stahování okolo nožiček u svrchní plenky, jinak mi vše vyhovuje.Využívám denně i deku Muchlínek, kterou má malá moc ráda.Výrobky mohu všem doporučit.Ohledně látkové poradkyně paní Jany Mrkvičkové mohu podat jen kladné reference. Milá, vstřícná, rychle vše zařídí.

Aneta

K plenkám od Bamboolik jsem se dostala asi před měsícem, kdy má dcerka trpěla hodně opruzeninami a já se snažila vymyslet, co by ji tak pomohlo. Dospěla jsem k názoru, že změníme jednorázové plenky za látkové, ale nevěděla jsem, jaké vybrat. Pátrala jsem na internetu, kde byl obrovský výběr. Nicméně nejkrásnější webovky měl Bamboolik, který zaujal na první pohled. A hlavně jsem hledala českou firmu, takže volba byla jasná. Jelikož jsem neměla žádné zkušenosti s látkováním, dalším bonusem, který mě potěšil, byl seznam látkových poradkyň, kde jsem si mohla vybrat svou látkovou poradkyni dle místa bydliště, která by byla ochotná mě s plenkami seznámit a vysvětlit podrobnosti. A hlavně její rady jsou zdarma, což bylo úžasné zjištění. Díky skvělé prezentaci a milému přístupu Janičky Mrkvičkové jsem měla jasno. Bamboolik vyhrál. Janina udělala objednávku a během dvou dnů jsem je měla doma. Ze začátku byl pro mě šok vidět ten obrovský balík na mé dceři. Byl to obrovský rozdíl oproti jednorázovým tenoučkým plenkám, ale na denní nošení má balík menší a už mi to ani nepřijde tak obří na dceřině tělíčku, jako hned na začátku. Jsem moc spokojená a k jednorázovkám bych se už nevrátila. :)

Děkuji, Aneta