Barbora Talavášková - Liberecko

Bydliště: Liberec

Oblast působení: Liberec, Jablonec N/N, Hrádek N/N, Turnov, Semily, Železný Brod, Tanvald, Harrachov, Stráž pod Ralskem, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Jičín, Praha

E-mail:
talavaskova.barbora@gmail.com

Tel: +420 739 092 036

Web: bebo.cz

Odkud jsem?

Pocházím z Liberce.

Kolik mám dětí?

Mám dva kluky rošťáky. Starší se narodil v lednu 2013 a mladší v srpnu 2015.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Látkové pleny jsem začala používat už na prvního syna pár dní po příchodu z porodnice. I když vážil 2,5 kila, látkovalo se mi bez problémů. Postupně jsem odplenkovala staršího a s látkovými plenkami přešla na druhého syna.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Variant přebalování a značek látkových plen je mnoho a mnoho. Pro mne je to výzva a zábava v testování plenek. Vyzkoušeno mám skoro většinu plenek. Navíc v každém věku se varianty přebalování mění díky proporcím a pohyblivosti dítěte, proto v mé výbavě je mnoho typů, které ráda střídám. U plenek mne zajímá původ, materiál a také variabilita.

Co je mou profesí?

Teď jsem na rodičovské dovolené a dovolenou věnuji hlavně rodině ;) Jinak jsem pedagog v oboru biologie a tělesné výchovy. Mám kurzy sportovního maséra, atletického trenéra dětí, fitness trenéra a další.

Co ráda dělám?

Ráda jsem venku na všechny způsoby, jak s dětmi na procházce, tak na lyžích, kole, občas si popoběhnu. Ráda chodím s dětmi do sauny, bazénu a na trampolíny. Když potřebuju vypnout a mám chvilku čas, tak mne baví jakékoliv tvoření přes šití, korálky, scrapbook, pečení dortů (na to ale potřebuju už trochu víc času:)