Věra Bulková - Jižní Morava

Bydliště: Malá Roudka

Oblast působení: okresy Svitavy, Blansko, Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc

E-mail: dulaverka@seznam.cz

Tel: + 420 739 441 265

Odkud jsem?

Bydlím se svou rodinou v malé obci na Boskovicku, na pomezí Jihomoravského a Pardubického kraje.

Kolik mám dětí?

Mám čtyři děti - Danečka narozeného v roce 2010, Viktorku narozenou v roce 2012, Nikoláska narozeného v roce 2015 a Williamka narozeného v roce 2017.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Látkové plenky jsem začala používat u druhorozené dcery hned od narození a pak jsem je používala i na další dva syny, až do odplenkování. Nyní už všechny děti plenkám odrostly. Já sama jsem nadšenou uživatelkou látkových vložek.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem různé systémy i značky látkových plen. Používala jsem klasické čtvercové i vícevrstvé, tvarované i kalhotkové plenky v kombinaci s PUL svrchňáčky nebo vlňáčky a také SIO a AIO plenky.

Co je mou profesí?

Před nástupem na rodičovskou dovolenou jsem pracovala v nízkoprahovém klubu pro děti a mládež a později jako asistentka chráněného bydlení. Nyní se věnuji profesi duly, provázím ženy těhotenstvím a podporuji je při porodu i po něm. Jsem také laktační poradkyní a poradkyní pro nošení dětí.

Co ráda dělám?

Ráda čtu a dál se vzdělávám. Mou velkou láskou je příroda, ve které nacházím spoustu inspirace i odpočinek. Velmi mě zajímá ženská cykličnost - je úžasné pozorovat, jaký má vliv menstruační cyklus na ženu a její život. Miluji masáže, aromaterapii a bylinky a využívám je v péči o ženy. Ve volných chvílích ráda šiji, háčkuji a pracuji na zahradě, kde pěstuji bylinky i zeleninu.