Eva Mrvová - Jižní Morava

Bydliště: Želešice

Oblast působení: celé Brno, Brno-jih, Břeclav, Zlín, Vsetín, Dolný Kubín (SK)

E-mail: eukamrvova@gmail.com

Tel: +420 608 497 445

Odkud jsem?

Narodila jsem se na Valašsku, na Vsetíně, kam doteď pravidelně jezdím za rodiči, je to můj srdcový kraj. Život na jižní Moravě jsem si však oblíbila neméně, hlavně díky milým lidem se zde již víc jak 10 let cítím jako doma. Druhou babičku máme na Slovensku a jezdíme tam několikrát ročně i na delší dobu.

Kolik mám dětí?

Doma mám dva malé rarachy Nikolu a Alfréda (2018 a 2020).

Jak dlouho používám látkové pleny?

Už před narozením prvního syna jsem se začala zajímat o látkové pleny, měla jsem i povědomí o Bezplenkové komunikační metodě a hledala jsem, jak se to tedy dá dělat. A při tom hledání jsem narazila na Bamboolik a zamilovala se do jeho produktů, nabízí totiž vše co pro péči o dítě potřebujete. Mou sadu AI2 mi také pomáhala sestavovat látková poradkyně a moc se mi líbil ten servis, který od ní máte. Správné nasazování bych bez ní nezvládla, ale takhle jsme začali látkovat hned po příchodu z porodnice :) Druhý syn byl v látce okamžitě po porodu, a i když mi sada po prvním bohatě stačila, zvědavost mi nedala a koukla jsem se co Bamboolik nabízí nového a oblíbila jsem si noční kalhotovky. Možná to zní jako chvalozpěv, ale já jsem opravdu jen díky přehledné sadě produktů a pomoci ohledně nasazování a údržby zvládla látkovat celé plenkové období prvního syna - a to i na vandru, kde jsme přemáchli plenky v potoce :)

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Mou hlavní doménou je AI2 od Bamboolika, ale v mé domácí sadě mám i nějaké AIO, tréninkovky vhodné k bezplenkovce, kalhotovky a vlněné svrchňáky. Mám také osobní zkušenost se zmiňovanou Bezplenkovou komunikační metodou.

Co je mou profesí?

Máma - je to práce, kterou dělám nejdéle a je nejnáročnější ze všech, které jsem kdy vykonávala, ale zároveň dává ten největší smysl, radost a naplnění.

Co ráda dělám?

Miluji divadlo, před mateřskou jsem dva roky pracovala pro Národní divadlo v Brně. Snažím se na brněnské divadelní scéně stíhat všechny dobré premiéry a ráda chodím na divadelní festivaly. Mám ráda kvalitní kávu a víno a dobrou společnost k tomu :)