CO ZNAMENÁ „MÍT SVOU LÁTKOVOU PORADKYNI“?

16.02.2017

Potkáte nás na různých akcích pro páry v očekávání nebo rodiny s malými dětmi, na prezentacích látkových plen, v mateřských centrech, ale také třeba na pískovišti nebo ve frontě před kasou v obchodě. Látkové poradkyně. Maminky, které dokážou pomoci sestavit výbavu z látkových plenek a poradit s jejím používáním. Co se stane, když nás oslovíte a rozhodnete se "pořídit si svoji látkovou poradkyni"?


Na první schůzce se vás hlavně ptáme. Na co? V první řadě nás zajímá, co vás k nám přivedlo. Uvažujete o látkových plenkách kvůli ekologii, zdraví miminka, rodinnému rozpočtu nebo třeba kvůli tomu, že jste je viděli u známých a líbily se vám? Je něco, na co byste se o látkových plenkách obecně chtěli zeptat? Zajímá nás také, zda už nějaké plenky máte nebo znáte, zda už máte představu, co a jak byste chtěli používat. Pokud takovou představu máte, ladíme jen detaily. Pokud ne, zajímá nás, kdo se bude o miminko starat a jak důležitá je pro vás jednoduchost používání plenek. (Například pokud má často hlídat dědeček nebo slečna na hlídání, je jednoduchost naprosto klíčová :) ) Roli hrají i vaše možnosti sušení plen. (Zda máte sušičku, balkon, velký byt, malý byt, společnou sušárnu, dům se zahradou nebo vzdušnou půdou a jak rychle Vám prádlo doma schne.) Na základě všech informací, které jsme od vás získaly, pak společně procházíme jednotlivé typy plenek a vybíráme, který by byl pro vás nejvhodnější.

Poté spolu probereme, zda chcete látkové plenky používat 7 dní v týdnu 24 hodin denně nebo je kombinovat s jiným řešením. Někteří zákazníci kombinují látkové a jednorázové plenky nebo látkové plenky doplňují jednorázovými vkládacími plenkami, jinde sestavujeme výbavičku pro kombinaci s bezplenkovou komunikační metodou.

Ve chvíli, kdy máme podstatné informace a vy také :), první schůzka končí a můžete se těšit na návrh výbavičky vhodné právě pro vás. Komunikujeme e-mailem, telefonem nebo se znovu sejdeme, abychom návrh podrobněji probrali. Pokud se vám návrh líbí, plenky pro vás objednáme, doneseme až domů a znovu si ukážeme, jak je budete používat. Pokud bydlíte od své látkové poradkyně daleko, můžete se dohodnout, že vám plenky místo osobního předání zašle.

Rády jezdíme na první přebalování miminka do látkové plenky, e-mailem, po telefonu nebo osobně radíme a zodpovídáme otázky, v případě potřeby vyřídíme reklamaci, hlídáme pro vás novinky. Ať "vaše" látková poradkyně bydlí o dvě ulice dál nebo jste si padli do oka během dovolené na opačné straně republiky, můžete se spolehnout, že tu pro vás bude po celou dobu používání plenek. Kdyby "něco", máte komu zavolat :).