Míša Kuncová  - Královéhradecko

Bydliště: Nová Paka

Oblast působení: Primárně okres Jičín, Semily a okolí, ale vzhledem k manželově práci de facto celá republika.

E-mail: vitvarova.mich@seznam.cz

Tel: +420 777 894 634

Odkud jsem?

Bydlíme s rodinou v Nové Pace.

Kolik mám dětí?
Dva syny - Matouše (08/2018) a Tadeáše (03/2020) a dcerku Amélii (08/2023).

Jak dlouho používám látkové plenky?
Od prvního dne, co se Matouš narodil. V porodnici jsme si za to vyslechli různé komentáře. Ale jinak jsem do látky přebalovala i synovce a děti, které jsem jako chůva hlídala. Za celý Matoušův život bylo jen velmi málo momentů, kdy jsem použila jednoráz - jsem zastáncem názoru, že s látkovými plenkami lze hravě zvládnout téměř cokoli. U dalších dvou dětí pro mě už byly látkové plenky naprosto jasnou volbou.

S jakými plenkami mám zkušenosti?
Osobně používám převážně Bamboolik, protože manžel odmítl více značek používat. Ale abych mu nekřivdila, do látkovek přebaluje hravě a většinou se stará i o praní. Co se týká dalších značek - na vyzkoušení jsem měla např. italské Culla di Teby nebo Anavy či Petit Lulu. Mám přehled napříč evropskými značkami. Na vlastních dětech jsem měla možnost vyzkoušet všechny druhy plenek - od kapsových, přes svrchní kalhotky s vkládacími plenkami, kalhotkové plenky, vícevrstvé i čtvercové plenky. Stejně tak tréninkové kalhotky a plavky.

Co je mou profesí?
Ač vystudovaný právník, nikdy jsem se oboru nevěnovala. Ještě za studia jsem potkala Bamboolik a už se mě nezbavili :) Prošla jsem si výrobou, zahraničním i tuzemským obchodem, poradenstvím, veletrhy i expedicí. Každá plenka, kterou má Bamboolik v nabídce, mi prošla rukama buď ve vývoji nebo v prodeji.

Co ráda dělám?
Ze všeho nejradši cestuju, to jde teď trošku hůř, ale jakmile děti povyrostou, už se těším, že budeme objevovat svět společně. K cestování neodmyslitelně patří i jazyky, takže se plynule domluvím anglicky a italsky, o něco hůř jsem na tom s němčinou a španělštinou. Pokud máte zájem o prezentaci v některém z těchto jazyků, neváhejte se mi ozvat. Jinak také ráda čtu, vařím peču a zahradničím - těmto aktivitám se naopak dá s dětmi věnovat skvěle.