Petra Bradáčová - Jižní Morava

Bydliště: Brno-Jundrov

Oblast působení: Brno (cca 1x měsíčně Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem, Žďár nad Sázavou)

E-mail: bradacpetra@gmail.com 

Tel: +420 774 144 021

Odkud jsem?

Pocházím z malé vesničky na Vysočině. Na střední školu jsem chodila do Lomnice u Tišnova a kvůli práci jsem se přestěhovala do Brna, kde jsem už zůstala a založila rodinu.

Kolik mám dětí?

Mám 3 děti. Samíka, Sebíka a Theu.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Látkové plenky jsem začala používat u třetí dcerky krátce po příjezdu z porodnice, takže začátek května 2019.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

První 3 měsíce jsem používala čtverce a svrchňáky různých značek. Potom jsem zkoušela spíše kalhotkové od Anavy, Petit lulu, Majab, Lillybe a další. Od Lillybe jsem si i pořídila sadu a nějakou dobu je používala. Pak jsem se ale začala zajímat o Bamboolik a postupně přešla plně k němu.

Co je mou profesí?

Střední školu jsem vystudovala sociálně správní a pak pracovala s dětmi jak v mateřské škole, tak v domácnostech. Momentálně jsem na mateřské doma. Jsem služební maminkou rodinného centra MaTáTa v Brně a látková poradkyně Bambooliku. Ráda bych svůj volný čas věnovala maminkám například ohledně poradenství o látkových plenkách.

Co ráda dělám?

Ráda si organizuji, třídím, přeskládávám a upravuji svůj prostor kolem sebe a věci v něm. Ráda si nacházím a realizuji systém uspořádání věcí tak, jak mi to momentálně vyhovuje. Takže mám po bytě různé košíčky, pořadače, úložné boxy a podobně.

Mám prostě ráda ve věcech pořádek a přehlednost :-)