Martina Kočařová - Zlínsko

Co ještě umím:

Od roku 2017 se pravidelně účastním Bamboolikových "čochů", což je setkání látkových poradkyň, během kterého absolvujeme různá zajímavá školení.


Absolvovaná školení:

Údržba plen

Bamboolik materiály

Tipy a triky s plenkami

Bamboolik sady na míru

Bamboolik sady pro dvojčátka

Analýza zakazníka

Bydliště: Uherské Hradiště

Oblast působení: Uh. Hradiště a okolí, Kyjov, Hodonín, Otrokovice, Zlín, Kroměříž, Vyškov... v podstatě není problém přijet kamkoliv

E-mail:
martinakocarova@gmail.com

Tel: +420 773 338 055

Odkud jsem?

Narodila jsem se v malé vesničce poblíž Uherského Hradiště, odkud jsem se po dokončení studií přesunula sbírat zkušenosti do Brna. Ale protože je naše Slovácko příliš krásný kout země, vrátila jsem se po úžasných 10 letech zpět do Uherského Hradiště.

Kolik mám dětí?

Mám dva syny, Františka (5/2016) a Toníka (9/2018), a dva psy, takže u nás je to pořádná chlapská přesilovka.Do budoucna není změna stavu vyloučena, ale s vyrovnáním sil už nepočítám :-D

Jak dlouho používám látkové plenky?

Že budu látkovat jsem se rozhodla už během těhotenství. Plenky jsou krásné, úžasně variabilní a ekologické, takže nebylo o čem přemýšlet. Plenky jsme začali používat asi měsíc po příchodu z porodnice a postupem času se z látkování stala téměř závislost; můj blažený výraz, když plenky skládám na prádelní šňůru jako ptáčky na drát, mluví za vše...

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Bamboolik byla naše první volba, a jelikož jsem s plenkami byla nadmíru spokojená, neměla jsem důvod poohlížet se po jiných. Nicméně pro "rozšíření obzorů" testujeme s Františkem i další značky. Zkušenosti mám i s klasickými čtvercovými plenami.

Co je mou profesí?

Vystudovala jsem zemědělskou školu, avšak ani jedna z mých dosavadních profesí s tímto oborem spojena nebyla. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala v logistice, bankovnictví a ve světě čísel a financí.

Co ráda dělám?

Nejraději se věnuji rodině - cestujeme, chodíme, lozíme, venčíme psy, pracujeme ve vinici a ochutnáváme úrodu a výrobky z ní. Ráda čtu, maluju, vymýšlím a šiju hračky, zajímám se o ekologii, kontaktní rodičovství a principy rodičovství dle Laury Markham, a nošení dětí. V případě zájmu mohu poradit i v některém z těchto odvětví.

Reference

od mých zákazníků

Kateřina Sátorová

Ještě než jsem otěhotněla, měla jsem jasno v tom, že budu 100% používat látkové pleny Bamboolik. V mém okolí je pár maminek (kamarádek) používá a tyto pleny si nemohou vynachválit. Co chci zejména vyzdvihnout je fakt, že naše malá princezna nemá žádné opruzeniny a kyčle má v naprostém pořádku! A co je důležitější než naše zdravá a spokojená miminka?!

Ovšem velké díky patří i látkové poradkyni Martině, jelikož právě ta mě do všeho pořádně zasvětila a poradila hlavně s tím, co vše bude potřeba objednat. Marťa je poradkyně, které se nemusíte bát zavolat kdykoli, když si nebudete s něčím vědět rady. Zkušeností má hodně a měla jsem na ni již spoustu otázek ohledně plen, které vždy dokázala adekvátně zodpovědět a mou zvědavost tak uspokojit 😉 Pokud ještě váháte, zda si pleny objednat, ozvěte se Martině a věřím, že po rozhovoru s ní už budete mít jasno v tom, že látkové pleny používat určitě chcete 😉

Kateřina Sátorová


Martina Zapletalová

Musím opravdu pochválit Bamboolikovy plenky. Vítek už nám z MiniMimi vyrostl, používáme už ty pro velké kluky a holky :-) Pro látkové plenky jsem byla rozhodnutá,ještě než se Vítek narodil. Nejprve jsem vymýšlela kombinaci různých značek, ale pořád dokola jsem se vracela na Bamboolikovy stránky a když jsem si přečetla celý jeho příběh, rozhodla jsem se jej podpořit tím, že to budou i naše plenky. Tehdy přišla látková poradkyně Martina Kočařová a vše okolo používání mi vysvětlila. Nyní používáme plenky necelé 4 měsíce, kombinujeme AIO a AI2 systém a jsme moc spokojení. Táta i babičky systém rychle pochopili a tak ani hlídání není problém :-) A to jsem u jedné z babiček očekávala kritiku :-) Dlouhé roky měla prodejnu s kojeneckým zbožím a od začátku zpochybňovala moje rozhodnutí. Ne proto, že by byla proti látkovým plenkám, ale proto, že jí přišly nesmyslně drahé. Pak ale přišel balíček s plenkami a já jí předvedla, co všechno "umí". Po prvním hlídání s přebalováním sama uznala, že si to vlastně neuměla představit a teď vidí, jak je to všechno vychytané. A já s ní musím souhlasit! Rozhodně nelituji a péče o plenky je hračka :-) Navíc jsme s Vítkem ani v těch největších vedrech nepoznali, co je to opruzený zadeček. Příjemným bonusem je, že jsou takové čučavé :-) Takže díky za Bamboolika!A také díky za Martininy rady. Měla se mnou trpělivost a odpovídala na všechny dotazy. Díky, že mi pomohla sadu sestavit a musím uznat, že je poskládaná dobře. I další Martininy praktické rady mám neustále na paměti a díky tomu je používání Bamboolikových plenkek hračka. Moc Vám děkuji!

Martina Zapletalová

Popelkovi

Ráda bych se podělila o naši zkušenost s látkovým plenami Bamboolik.Rozhodnutí používat látkové pleny a konkrétně značku Bamboolik u nás padlo již na začátku těhotenství, kdy jsme s manželem shlédli pořad Vyrobeno v Česku v internetové televizi Stream. Zaujalo nás především, že jde o českou firmu, ekonomická i ekologická stránka látkování, jednoduchý systém používání a v neposlední řadě možnost setkání s látkovou poradkyní. V našem případě padla volba na Martinu Kočařovou. Po krátké e-mailové komunikaci jsme si domluvili osobní setkání. Martina přijela k nám domů, vše nám ochotně vysvětlila, ukázala a nechala "ošahat". Původně jsme měli v plánu zakoupit velkou sadu, která je v nabídce na e-shopu, jen jsme váhali mezi systémem AIO a AI2. Po poradě s Martinou, která nám neváhala předat své osobní zkušenosti a rady, jsme se rozhodli sestavit sadu vlastní. Ještě u nás jsme udělali hrubý nástřel, který jsme potom doladili po e-mailu.Pleny jsme začali používat po návratu z porodnice. Kvůli mým zdravotním komplikacím jsme si v ní pobyli téměř 14 dní, kdy jsme museli používat pleny jednorázové a z nich se Vítek trošku oprudil. Nyní využíváme systém AI2 a jsme nadmíru spokojení, po opruzení ani památky. Pleny pereme každý druhý den a bez problémů uschnou i bez sušičky. Občas se stane, že při řidší stolici, kterou náš plně kojený syn má, se zašpiní i okraje svrcháčků, ale nestalo se, že by protekly. Není nic, co by nevyřešilo žlučové mýdlo.Pořízení látkových plen je rozhodně investice do budoucnosti, které nelitujeme.Ještě jednou velký dík Martině Kočařové za ochotu a osobní přístup.

Zlata, Ondřej a Vítek Popelkovi :o)


Daniela Rýdlová

Když jsme loni na podzim s manželem zjistili, že čekáme miminko, byli jsme štěstím bez sebe. Pomalu jsme začali přemýšlet nad věcmi, které se pak k narození potomka vážou. No a když přišla řeč na plenky, měla jsem neskutečnou radost, že jsme se naprosto jednoznačně shodli na látkovkách. Jenže ani jeden jsme o tom nic nevěděli a ani nikdo z našeho okolí zkušenosti neměl. Nezbývalo nic jiného, než zapátrat na internetu. Páni, byla toho opravdu spousta, jenže jakou značku si vybrat?

Jak na zavolanou nám trochu pomohl Facebook, kde kdosi sdílel odkaz na stránky Bamboolika. V tu chvíli bylo tak nějak rozhodnuto - zvítězily sympatie. Hodně jsme si o plenkách přečetli, ale stále ve vzduchu visela otázka, jaký druh plenek a kolik kusů budeme potřebovat? Sice jsme si prošli vysvětlivky pojmů a ano, existují přímo sestavené sady, ale pořád jsme si nebyli jisti - zkrátka jsme neměli odpovědi na všechny otázky. Látkové poradkyně! To je ono. Při cestě k příbuzným na Moravu jsme si zároveň domluvili schůzku s jednou z látkových poradkyň v nedalekém Uherském Hradišti, Martinou Kočařovou. Sešli jsme se společně s jejím malým synkem a obří puntíkatou taškou :) A to bylo konečně TO ono!! TO co jsme potřebovali ;)

Martina nám všechno krásně vysvětlila a názorně ukázala - do prezentace se zapojil také její malý synek, takže jsme plenky mohli vidět opravdu v praxi. Domluvili jsme se na objednávce - nejen plenek, ale i dalších potřebných věcí. Povídali jsme si o všem možném a dostali jsme od Martiny také několik dalších typů: od pracích prostředků a vychytávek až po olejovou emulzi na péči o zadeček. Chtěla bych tímto Martině moc poděkovat, především díky ní se teď nemůžeme dočkat, až budeme moci všechno zúročit. Zatím se těšíme jen z krabice plné barevného bamboolika a toužebně očekáváme narození našeho potomka.

Daniela Rýdlová