Klára Chlumská - Zlínsko

Co ještě umím:

Mohu poradit s kojením, včetně předporodní přípravy, jsem certifikovaná laktační poradkyně Mamila o.z.

Od jara 2016 se pravidelně účastním veletrhů pro děti (For Kids a For Babies v Praze a Pro Dítě v Brně) na stánku Bamboolika.

Mám zkušenosti s prezentováním na osvětových a prodejních akcích (Světový týden respektu k porodu - Praha, Světový den těhotenství - Brno) i v mateřských a rodinných centrech (Klubík v Břeclavi, Family Point ve Zlíně, MáTa Hulín, Rodinné centrum Hodonín, Babočka v Uherském Hradišti).

Od zimy 2016 se pravidelně dvakrát ročně účastním tzv. Bamboolikových čochů, během kterých prochází látkové poradkyně množstvím zajímavých školení.

Za rok 2016 jsem získala ocenění Látková poradkyně - skokan roku.

Absolvovaná školení:

Údržba plen

Protékání a provlhání

Látkové pleny a psychomotorický vývoj dítěte (veden fyzioterapeutkou Mgr. Pavlou Brandovou)

Něžná péče o miminko (zaměřeno na správnou manipulaci s miminkem)

Bamboolik Materiály

Tipy a triky s plenkami

Bamboolik Sady na míru

Bamboolik Sady pro dvojčátka

Bezplenková komunikační metoda a učení na nočník

Analýza zákazníka

Pozitivní komunikace

Bydliště: Uherský Brod

Oblast působení: okres Uherské Hradiště, Břeclav, Zlín... jednou za čas se kvůli plenkám vyskytnu i v Brně, Praze, nejdál zatím v Litvínově :-)

E-mail: klara.chlumska@gmail.com

Tel: +420 723 937 093

FB: www.facebook.com/klara.zivnova

Preferuji písemný první kontakt (e-mail nebo SMS), máme v domečku velmi špatný signál a často se nedovoláte. Po předchozí domluvě Vám ráda zavolám zpět. Děkuji za pochopení.

Odkud jsem?

Narodila jsem se ve Vyškově, po střední škole jsem několik let žila v Praze a následně v Kolíně. Nakonec jsem se ale vrátila zpátky na Moravu (to už s manželem a dětmi) a bydlím v jedné malé vesničce nedaleko Uherského Brodu.

Kolik mám dětí?

Celkem tři kusy. Dva klučíky - 8/2013 a 7/2015. Od listopadu 2017 už umím přebalovat i holčičky.

Jak dlouho používám látkové plenky?

O látkové pleny jsem se začala zajímat už během prvního těhotenství. První syn byl látkovaný jen částečně, zato s narozením druhého syna jsem látkovým plenám propadla úplně a získala tím diagnózu "sběratelka".

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem plenky všech možných značek, materiálů, barev, tvarů i velikostí. Většinu výbavy už jsem rozpustila, nastálo se u nás nakonec zabydlel bamboolikův AI2 systém, na který nedám dopustit. U třetího dítěte jsem si konečně vyzkoušela i novorozenecké plenky. 

Co je mou profesí?

Vystudovala jsem VŠ dopravního zaměření, nicméně před MD jsem pracovala jako laborantka v mikrobiologické laboratoři. Momentálně jsem tzv. dvojitá LP - laktační a látková poradkyně. 

Co ráda dělám?

Ráda plavu, lyžuju a jezdím na výlety, což se ale s malými dětmi momentálně smrsklo spíše na procházky. Zároveň mě s nástupem na MD začala zajímat témata jako přirozený porod, kojení, nošení dětí. Ráda se rozvíjím, proto čas od času absolvuji nějaký zajímavý kurz nebo školení.

Reference

od mých zákazníků

Věrka

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za látkové pleny bamboolik. Před x lety jsem si vůbec nedovedla představit, že bych látkové pleny mohla používat. Byla jsem přesvědčená, že budu na jednorázových plenách a o jiných jsem neuvažovala a teď bych neměnila. Protože mám zkušenost i s jednorázovkama a je to nebe a dudy. Protože naše dcera byla opravdu maličká, používali jsme jednorázové pleny a já z toho byla nešťastná protože smrděly chemií. Po 14 dnech jsem zjistila že bamboolik půjčuje pro takto malé děti pleny i na 3 mesíce. Neváhala jsem a půjčila jsem si je. Chybu jsem neudělala. I tatínek malé si pleny chválí. Ze začátku jsme bojovali s tím, jak je složit a obléci, ale po tom co nám to látková poradkyně vysvětlila v klidu doma tak je od té doby klid. A jde to úplně samo. Jsme za ne moc rádi. Za prvé šetříme životní prostředí, za druhé nemusíme vynášet pytle a za třetí nemusíme nosit pleny z obchoďáku a koukat jestli je mají v akci nebo ne. Naše rodina by je určitě nevyměnila. Naše dcera už chodí a jediné malé mínus je asi v tom že v sadách nemá bamboolik kalhotky, které se dají navléci pro děti které nevydrží ležet. Dají se koupit zvlášť tréninkové kalhotky pro děti, které chodí na nočník, ale bohužel není možnost je koupit v sadě. Jinak super. Moc moc chci poděkovat své látkové poradkyni Klárce Chlumské, vždy ochotně poradí a doveze mi až domů vše co si objednám. Moc moc děkuje i tatínek malé. 

Iveta

Chtěla bych moc poděkovat LP Kláře Chlumské, za pomoc při rozhodování, zda začít používat látkové plenky. Klárka mi vše dopodrobna vysvětlila a dokonce mi ochotně a na dlouhou dobu zapůjčila část své výbavy, abych si výhody látkování mohla vyzkoušet. Vždy ráda pomůže s výběrem a objednávkou, kterou mi i přes velkou vzdálenost mezi námi vozí až domů. Plenky Bamboolik nám maximálně vyhovují. Na rozdíl od jednorázu neprotékají, takže děti nemají zničené oblečení a jejich použití je velmi jednoduché. Manžel se látkovaní ze začátku bál, ale teď už přebaluje i on. Použivala jsem je u první dcery asi od 4 měsíců a u syna je mám už od narození. Ještě jednou moc děkuji za možnost látkovat!

Iveta

Lukášek
Lukášek

Radka

Začalo to jako nevinné posezení s tématem látkové plenky, které jsem chtěla začít používat na dceři (v té době cca 4m)
Klára si se mnou dala schůzku a ukázala mi různé druhy, značky a názorně předvedla jak plenky užívat. Nejvíce mne oslovil Bamboolik i pro to, že je v této firmě nabízena práce v chráněných dílnách. S Klárou jsme si daly druhé rande, přijela ochotně k nám domů, kde mi ukázala vzory a já si vybrala svou první AI2 sadu s pár AIO plenkami navíc. Uběhl rok a já na začátku dubna přivedla na svět druhé miminko, které bylo hned zabaleno do bonding deky a plenky AIO minimimi. Muchlínkové deky jsou prostě boží a syn ji od první chvíle zbožňuje, vždy se v ní uklidní. Co se týče plenek, dokoupila jsem od Kláry novorozeneckou výbavu a přikoupila AI2 systém, aby mi to na ty dva stačilo každý kontakt s Klárou byl příjemný, milý a nákup v rámci slev při TOPu úžasný. Kdykoliv, cokoliv kolem poradenství potřebuji rychle odpovídá a navede na tu "správnou" cestu. Tímto bych ji chtěla všem doporučit a poděkovat za její rady a zkušenosti.

Teodorek
Teodorek