Zuzana Lálová - Vysočina

Bydliště: Luka nad Jihlavou

Oblast působení: Jihlava a okolí, Velké Meziříčí a okolí

E-mail: zuzana.lalova@seznam.cz

Tel: +420 776 081 115

Odkud jsem?

Prvních dvacet let svého života jsem strávila ve městě mezi dvěma řekami, ve Velkém Meziříčí. Po skončení školy mě práce zavála do Jihlavy a po svatbě čekalo přestěhování pouze pár kilometrů na východ, dál do krásných Luk (nad Jihlavou) a hájů.

Kolik mám dětí?

Abychom doma neměli ani pánskou, ani dámskou přesilovku, tak jsme dva na dva, neboli dva Lvi, já a dcera Apolenka a dva Blíženci, manžel a syn Šimon. Do budoucna ale ještě není změna stavu vyloučena.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Že budeme látkovat, jsme se s manželem shodli ještě před narozením našeho staršího syna, tedy někdy začátkem roku 2010. Látkové pleny jsem proto používala hned po příjezdu z porodnice a dceru jsem za dva roky balila do látkových plen od prvního okamžiku po jejím narození, tedy i v porodnici. Obě děti jsou dnes už bez plen, ale i tak mi látkové plenky prochází rukama dnem (i nocí:-)), protože se staly i mým zaměstnáním.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Na staršího syna jsem nakoupila plenky různého matriálu i střihu (Baby Lucy, Imse Vimse, Kikko, Bambinex, Ella's House, Tots bots, Haipa Daipa, Anavy, Itti bitti), ale nakonec jsem všechny prodala a Šimona balila do čtvercové plenky Libštát s vícevrstvou plenou Popolini. U dcery jsem chtěla vyzkoušet něco nového a hned jsem věděla, že kalhotkové plenky není to, co bych chtěla znovu zkoušet. Zvolila jsem tedy Bamboolik AI2 systém a jiné, než plenky Bamboolik (později ještě tréninkové), už následně dcera nepoznala...

Co je mou profesí?

Po dokončení školy zaměřené na právo jsem v tomto oboru i nadále pracovala, nyní jsem na rodičovské dovolené a všechen volný čas (jak mi rodina dovolí, samozřejmě) věnuji Bamboolikovi.

Co ráda dělám?

Rodina je můj hlavní a velký "koníček" a také veliká opora, velmi mne naplňuje i má současná práce. Ráda také cestuji (na to se tedy teď spíš jen těším), podívám se na pěkný film, čtu, doma peču, občas se smutně podívám na už rok nový šicí stroj, na který teď opravdu nemám čas... a podle ročního období si mě žádá víc a zase méně naše zahrada nebo dům.