Hanka Skryjová - Vysočina

Bydliště: Radostín nad Oslavou

Oblast působení: Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Velké Meziříčí, Třebíč, Jihlava

E-mail: skryjova.h@seznam.cz 

Tel: +420 733 724 875

Odkud jsem?

Pocházím z vesnice v srdci Vysočiny nedaleko Žďáru nad Sázavou. Několik let jsem žila v Jihlavě a pak jsem se za studiem a prací přestěhovala do Brna. Po dokončení školy jsme se s manželem přestěhovali zpět na Vysočinu.

Kolik mám dětí?

Zatím mám jednoho syna Jakuba, ale doufám, že bude v naší rodině dětí více.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Na používání látkových plen jsme se s manželem shodli ještě dříve než jsme Jakoubka měli. Zkušenosti s látkováním tedy sbírám od jeho narození (2018).

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Osobně používám pouze plenky Bamboolik. Vyhovují Jakoubkovi, mně i manželovi, který také přebaluje. Nebyl tedy důvod rozšiřovat naši výbavu o další značky. Občas si balení dolním o čtverce, tuhle klasiku nelze nevyzkoušet.

Co je mou profesí?

Mám vystudovaný obor Finance a řízení. Už během studia jsem se stala součástí Bamboolikova týmu, kde jsem se věnovala výrobě a logistice. Momentálně jsem na rodičovské dovolené, takže se ze mě stala máma na plný úvazek a pro Bamboolik pracuji částečně z pohodlí domova :)

Co ráda dělám?

Nejraději trávím čas se svými nejbližšími někde venku ať už na zahradě, na procházce v lese nebo na výletě. Ráda šiji, takže ve volných chvílích usedám za stroj a tvořím. Moje vášeň započala u výbavičky pro miminko a teď už šiji oblečení pro celou rodinu.