Ilona Sochůrková - Střední Čechy

Co ještě umím:

O mé nabídce se více dozvíte na mém webu plenecky.cz


Absolovaná školení:

Látkové pleny a psychomotorický vývoj dítěte (veden fyzioterapeutkou Mgr. Pavlou Brandovou)

Bamboolik Sady na míru

Bezplenková komunikační metoda a trénování na nočník

Poradce pro kosmetiku Eoné

Nobilis Tilia - Více než jen kosmetika

Aromaterapie na cesty - domácí lékárnička

Alchymie ekopraní Tierra Verde

Bydliště: Benešov u Prahy

Oblast působení: Benešov u Prahy a okolí

E-mail:
ilona.sochurkova@seznam.cz

Tel: +420 732 755 480

Web: plenecky.cz

FB: facebook.com/Plenecky

Odkud jsem?

Narodila jsem na Benešovsku, studijní období jsem prožila v Pardubicích, následně zkoumala svět, zkusila žít v Praze, ale doma je doma a jsem zpět :-) v Benešově.

Kolik mám dětí?

Máme 3 děti Josífka (2010), Helenku (2013) a Františka (2017). Děti mi otevřely oči a jsou mými velkými učiteli.

Jak dlouho používám látkové plenky?

U prvního syna jsem netušila, že existuje moderní varianta látkových plen. Neznala jsem nikoho, kdo by je používal. Množství jednorázových plen mě ale dovedlo k myšlence látkových plen. Helenka a František již byly v látce od začátku.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem různéznačky i typy plenek. Od čtvercových, přes SIO (AI2) systémy, kalhotkové pleny, vícevrstvé i plenky typu vše v jednom. Plenky je vždy dobré vidět a osahat si je. Ráda předám své zkušenosti a představím výhody i nevýhody jednotlivých typů plenek. Látkovou poradkyní Bamboolik jsem se stala, protože jejich svrchní kalhotky jsou prostě dokonalé :-).

Co je mou profesí?

Vystudovala jsem ekonomii a veřejnou správu. Po škole jsem se pohybovala v oboru. Nyní jsem aktivní matkou, která se snaží skloubit roli matky, manželky a částečně i podnikatelky. Vše se točí kolem dětí. Na Benešovsku organizuji setkání látkujících maminek, ozvěte se :-)

Co ráda dělám?

Ráda trávím čas s rodinou a někdy si ji chci užít jen tak nerušeně, na druhé straně miluji kontakt s lidmi, to si užívám v kamenném obchůdku v Benešově. Zajímám se o bylinky a aromaterapii, ale zatím jsem pouze začátečník. Mám ráda veselé barvy.

Reference

od mých zákazníků

Alena:

S manželem nás zaujal skládací systém AI2. Rozhodli jsme se a koupili jsme rovnou AI2 velkou sadu. Ze zvědavosti jsme přikoupili i několik vícevrstvých plen, které jsme využili v období časté stolice, které bylo větší množství, protože tyto plenky nedovolily (nebo minimálně) zašpinit okraj svrchních kalhotek. Svrchní kalhotky nám nikdy nic nepropustily ven! Jejich univerzální velikost je velmi praktická. Neřeším, kolik syn váží. Prostě vidím, na který patentek je potřeba kalhotky zmenšit, aby plenka přiléhala tak, jak chci. :-)

Super je především noční kalhotková plena s flísovou dotykovou vrstvou. Nejprve jsem ji používala jen občas. Problémy s mírně zarudlým zadečkem krásně vyřešila. :-) A přitom jsem ani moc nepoužívala krémy na opruzeniny. Pak přišlo období, v kterém syn čůral hodně. Po dostatečném navýšení savé vrstvy se ukázala tato plena jako nejlepší řešení na zarudnutí (krémy nefungovaly!) Moc se mi též líbila AIO kvůli pohodlí, které je dané tím, že jde o "hotovku" a člověk nemusí nic řešit. Nutno dodat, že noční kalhotková plena oproti ní patří k plenám, které bez obav peru s ostatními plenkami.

Za možnost prohlédnutí, osahání si plen a vyřešení obav při prezentaci s látkovou poradkyní Ilonou jsme moc rádi. Znásobilo se těšení na používání Bamboolika vůbec. Děkujeme za vstřícnost v komunikaci v průběhu používání plen.

Zdraví Alena