Eva Sedláčková - Střední Čechy

Bydliště: Brandýs nad Labem

Oblast působení: Brandýs nad Labem, po dohodě možná Praha 1 a 6, okolí Mníšku pod Brdy, Litomyšl a okolí

E-mail: eva-sedlackova@seznam.cz

Tel: +420 608 885 158

Odkud jsem?

Narozena v Praze, nyní žiji v Brandýse na Labem.

Kolik mám dětí?

Tři kluky rarášky. Ten nejmladší je ještě v plenkách.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Všechny klučíky balím od narození do látkových plenek.

Celkem tedy přebaluji 4 roky do látkovek a zdaleka jsme neskončili.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Při prvním synkovi jsme v přebalovacím pultě měli kolem osmi značek, od čtverce, vícevrstvé plenky, tvarové plenky po AiO.

Momentálně u nás v přebalovacím pultě najdete jen Bamboolika, zkrátka je náš NEJ.

Co je mou profesí?

Profesí jsem statistik.

Co ráda dělám?

Ráda trávím čas se svými dětmi a úplně nejraději venku pod širým nebem. Rádi spolu pozorujeme svět, užíváme si na výletech, na hřišti, či se jen tak válíme na zahrádce. Baví mě focení, relaxuji v pohybu (plavání a kolo).

Reference

od mých zákazníků

Pavlína a Víteček

Dobrý den, dostala jsem na Vás kontakt od látkové poradkyně paní Sedláčkové. Eva mi na konci loňského roku bezvadně odpřednášela o plenkách Bambooliku a díky její prezentaci u nás doma jsem se definitivně rozhodla pro koupi celé sady pro našeho Vítečka. I můj muž (který byl v podstatě proti této "komplikované" metodě) byl po její prezentaci pro nákup :) Vítek se narodil 19.3. a noční kalhotkovou plenku používáme měsíc, protože Vítek ještě teď neváží 6kg a byla mu stále dost velká. Víteček spokojeně spinká a přijde mi, že ani ráno po cca 10hod používání není plena nijak moc mokrá. Spokojeni jsme ale s celou sadou, vše funguje na výbornou. Díky Vašim plenkám je zadeček našeho děťátka v suchu a bez opruzení :) Pevně věřím, že na druhé miminko bude potřeba jen lehká obměna, např. dokoupení holčičích barev ;o) Přeji Vám mnoho spokojených zákaznic a hlavně spokojených dětských zadečků :)

Pavlína a Víteček

Víteček
Víteček

Pavla

Dobrý den,
ráda bych vám všem poděkovala za vaši práci, jste všichni skvělí, výrobky máte kvalitní a ta péče o zákazníky nemá chybu. Látkovat jsem se rozhodla už v těhotenství a dlouho jsem sbírala informace a rozhodla jsem se pro plenky Bamboolik. Se sestavením výbavy mi poradila skvělá poradkyne paní Eva Sedláčková, teré patří velký dík! Plenky jsou kvalitní a krásně sajou, malý nemá žádné opruzeniny, látkujeme od příchodu z porodnice a paráda. Mám od Bambooliku také podložky, pytlík na pleny atd..Vřele doporučuji, česká kvalita za krásnou cenu! Mají opravdu vymazlený systém plenek, které se dají krásně kombinovat a zvyšovat savost dle potřeby, je vidět, že ho vymyslely zkušené maminky :-)
V příloze posílám fotku našeho spokojeného Ondráška :-)

Pavla

Ondrášek
Ondrášek


Pavla

Dobrý den
také děkuji za velmi příjemné setkání. Mohla bych Vás poslouchat celé hodiny! Nadšeně jsem manželovi vyprávěla jaké zajímavé věci jsem se dozvěděla a jaké nádherné plenky a doplňky jste mi ukázala. Dole v emailu jsem doplnila barvy - vybírala jsem i takové, které už nejsou na stránkách bambooliku skladem ( jeste minulý týden jsem je tam viděla, tak doufám, že se ještě vyrábí) , tak snad to nevadí. Pošlete mi prosím číslo účtu, kam mám poslat peníze.
Hezký den :-)

Pavla

Tereza

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o svou prozatím půlroční zkušenost s plenkami Bamboolik. Během těhotenství jsem se rozhodla pro látkové pleny a finální volbou se stal právě Bamboolik. Důležitý pro mě byl fakt, že se jedná o českou výrobu a kvalitu. Pak už mi se vším poradila látková poradkyně paní Sedláčková, u které velmi oceňuji přátelský přístup a férové jednání. A také velmi rychlou zpětnou vazbu na jakýkoli dotaz či problém. Používání plenek pro mě bylo od začátku bez potíží, začala jsem látkovat hned po příchodu z porodnice a nosíme je všude i k lékařům. Nikdy jsem neměla problém s tím, že by dcera byla nespokojená kvůli pocitu vlhkosti. Velkou výhodou je snadné oblékání, údržba a možnost kombinování plenek například i s klasickými čtverci. Nejvíce však oceňuji noční plenku, kdy nemusím miminko v noci přebalovat a přitom vím, že se cítí v pohodě a v suchu. První tři měsíce jsem měla pocit, že sada plenek množstvím nedostačuje na požadavky mojí dcery, prozatímně jsem to ale vyřešila každodenním praním a následně se to srovnalo. Jedním časem jsem se obávala, jestli dcerce bambusové plínky nemohou třeba trochu dráždit pokožku na zadečku, jelikož ji měla docela začervenalou a zhrublou, nakonec se ukázalo, že důvod problému byl jinde a vhodnou mastičkou se nám to podařilo překonat. Takže jsem velice šťastná, že Bamboolik nabízí variantu látkování, která je zdravá a vhodná pro miminka, zároveň ekologická a v neposlední řadě zajímavá a hravá. Každého na pohled naše plenky zaujmou a zasvěcené maminky, které Bamboolika znají, díky originálním designům svrchňáčků hned vědí, že také nosíme Bamboolika.

Tereza