Veronika B. Milotová - Praha

Bydliště: Praha 6 - Dejvice

Oblast působení: Nejčastěji se pohybuji různě po Praze (nejvíce Praha 5, 13, 6, 2 - Karlovo nám.). Nedělá mi problém dohodnout se na lokalitách: Praha východ - Nupaky a blízké okolí (např. Čestlice apod.), Praha západ - Zbuzany u Prahy, Průhonice a blízké okolí. 


AKTUÁLNÍ INFO: Momentálně se za vámi nemohu vydat, ale ráda vás uvítám u nás doma na Praze 6.

E-mail:
milotova.bamboolik@seznam.cz

Tel: +420 725 156 188

Web: tuff.cz

Odkud jsem?

Trvale bydlím v Praze 6 (Bořislavka). Často vyrážíme na víkend do Nupak - Praha východ.

Kolik mám dětí?

Jednu dcerku Rebeku, narozenou v říjnu 2014. Mojí životní touhou bylo mít velkou rodinu...těším se tedy na další dvě tři dětičky ;-)

Jak dlouho používám látkové plenky?

Během prvních dvou měsíců jsme používali látkové pleny pouze občas, ale pak se nám to úplně obrátilo. Teď látkujeme a po umělé pleně sáhneme, když to jinak nejde. A to se dá látkovat i na dovolené.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

S naprosto různými...i s těmi, co jsou 30let staré po manželovi. Vyzkoušeli jsme různé umělé i nepřeberné množství látkových. Ale nejvíce nám vyhovuje Bamboolik, krásně sedí a vypadá suprově. A péče o plenky není nijak náročná - hodíte do pračky a pak do sušičky, případně na sušák. Nijak nás to nezatěžuje ba naopak, hodně to ulevilo financím.

Co je mou profesí?

Pracuji jako asistentka v psychologické laboratoři (pracujeme převážně s armádou ČR a s Duklou). Studuji Sociální pedagogiku a teologii. Dále se věnuji masážím a aromaterapii.

V současné době jsem na rodičovské dovolené a plně si to užívám.

Co ráda dělám?

Zajímám se o vyvážené stravování, ekodomácnost, kontaktní rodičovství. Dále se vzdělávám pomocí elearningu, absolvuji různé kurzy a snažím se být stále v obraze. Fotím, cvičím (lezecká stěna, SM systém, běhám - a to i s kočárkem), cestuju, účastníme se pochodů. Látkuju a šátkuju.

Reference

od mých zákazníků

C. + Š. 

Děkuji za skvělé doporučení látkové poradkyně V. B. Milotové. Nejprve jsem ji kontaktovala telefonicky a následně jsme si domluvily osobní schůzku. Čekala jsem, že to bude v nějakém firemním zázemí. Velice příjemným překvapením bylo, že schůzka probíhala u paní Verunky doma. Verunka mi ukázala různé druhy a systémy látkových plen. Nejvíce mne zaujaly plenky AIO. Už dříve, kdy jsem na látkové pleny narazila, mi byl tento systém nejbližší. Nicméně do sady jsem si na doporučení nechala namíchat i systém AI2. Chtěla jsem používat látkové pleny hned od příchodu z porodnice, takže součástí sady byly i Minimimi svrchní kalhotky. Bohužel, nakonec byl porod s drobnou komplikací, ztratila jsem dost krve a trvalo, než jsem byla schopna fungovat. Nakonec jsem začala látkovat až 3,5 měsíce od porodu. Nicméně jakmile jsem si s něčím nebyla jistá, stačilo zvednout telefon či napsat e-mail a Verunka mi vždy ochotně pomohla. Teď se domlouváme na osobní schůzce, protože bych ráda, aby mi systém AI2 radši ještě ukázala přímo. Nyní používám převážně AIO a novosklad + svrchní kalhotky.

Závěrem bych ráda řekla, že s takovýmhle servisem jsem se dosud nesetkala. Výborná práce. Moc děkuji!

Šárka K. a Filípek 

Milá Veroniko,

moc vám děkuji za seminář o látkování. Byla to pro mě fajn zkušenost a utvrzení se, že opravdu chci používat látkové pleny. Také vám moc děkuji za trpělivost při mých dotazech, občas hloupých :-) A obzvlášť vám chci poděkovat, že jste nás podporovala v našich těžkých časech, kdy jsme Filípka tahali po doktorech, a látkové plenky byly tabu. Nezatratila jste nás a doporučila i jednorázovou variantu. A tak vám ráda píši, že k látkování jsme se úspěšně vrátili. Daří se nám dobře.

Hodí se nám teď všechny informace, které jste mi předala na semináři a to i ohledně kosmetiky pro miminka.

Pozdravuje Šárka K. a Filípek


Kateřina a Jakoubek 

Zasílám pochvalu na látkové plenky, jsem s nimi pořád spokojená, nemůžu si stěžovat. Manžel mě už nemá rád - jak jen můžu, na Bambooliku nakupuji, vždy když je nějaká akce, něco vyberu a koupím :D

Bamboolik - látkujeme

Hned od začátku jsem věděla, že chci používat látkové plenky. Díky nim bude mít Jakoubek dobré kyčle, nezatížím rodinnou pokladnu a budu šetrná k přírodě. Již během těhotenství jsem si pořídila klasické čtvercové pleny, jen jsem zatím nevěděla, jak je správně použít. Domnívala jsem se, že mi třeba v porodnici poradí, ale ne, tam jsme používali jednorázové, tak mě sestřičky nic nenaučily. Doma jsem proto zprvu používala jednorázové pleny, ale za týden jsme vypotřebovali celý balík. Takhle to dál nešlo. Dlouho jsem váhala nad látkovkami. Až babička Irena nám poradila Bamboolik, viděla video. A tak jsem také koukla a hned jsem plenky chtěla koupit.

Pro jistotu jsem napsala i látkové poradkyni Verče Milotové. Nebyla jsem si stále jistá velikostí, náš chlapeček byl malý. Společně jsme sestavily první sadu. Po pár dnech používání jsem tomu zcela propadla. Pořád jsem přemýšlela nad pořízením dalších plen, moc se mi líbily barevné vzory. Ráda bych měla doma všechny plenky, které Bamboolik nabízí :D

Jakoubkovi se v plenkách dobře spí a vydrží v nich dost dlouho. Plenky dobře sají, po pár vteřinách zamokření se malý neprobudí s křikem, jako u jednorázových. Naše průměrná spotřeba 12 plen na 24 hodin se zmenšila na 4 - 5 plen Bamboolik na den a 2 na noc. Krásně to vychází, jen musím každý den prát. Snad to půjde pěkně i dál.

Na plenky se nás také ptala paní doktorka při preventivní prohlídce, byla z nich nadšená. Sama hledala pleny, které budou stejně dobré jako staré čtvercové, jednorázové se jí moc nezamlouvají. Tak jsem jí vyprávěla, jak jsem spokojená s jejich používáním i údržbou. Synek i rodiče jsou spokojení, vedle klidného spaní má Jakoubek v plenkách také pěkně roztažené nožičky.

Látkové pleny stojí za to. Máme je moc rádi. Kateřina a Jakoubek


Vanda S. 

Když se rozhodnete začít používat látkové pleny, může se zdát, že se do toho celá zamotáte a zabalíte to dřív, než se aspoň pokusíte něco vybrat. Přiznávám se, že i já jsem ve třetím těhotenství s Hynečkem koketovala s myšlenkou látkovat a přesně jsem celou akci zabalila po prvním pokusu vyznat se v množství plen, článků a obchodů. Bohužel jsem tehdy nevěděla, že existují látkové poradkyně, které vám poradí ZDARMA. Po krátkém úvodu zjistíte, že látkovat není vůbec složité, naopak je to hrozně jednoduché. Poradkyně vám buď u vás doma, nebo na semináři vysvětlí vše potřebné a navíc vám pomůže sestavit výbavičku na míru, se kterou si hravě poradíte a bude vyhovovat přesně vašim požadavkům a potřebám miminka.

Kdybych měla shrnout své dojmy, jsem ohromně překvapená a spokojená. Na závěr mohu jen říct, že mě mrzí, že jsem nezačala používat látkové pleny dříve! S Hynečkem nás čeká ještě víc jak rok, než odplenkuji podle Indiána, což je skvělá metoda, která naučí dítě za velmi krátký čas (už i za 7 dní) být kompletně bez plen! A pak také, kdo říkal, že se třemi dětmi končím?

Vanda S.

Celý článek o zkušenosti s látkovým poradenstvím a látkovými plenkami naleznete na: vanickovani.cz/latkovani-uz-neni-zadna-retro-party


Alena

Dobrý den Veroniko,

chtěla jsem Vám poděkovat, že jste se nám na marketu tolik věnovala a že jste přesvědčila i manžela, že látkování není žádná hrůza. Úplně mě to uklidnilo a teď věřím, že vše zvládneme, jak máme. Ještěže funguje látkové poradenství, jinak bychom pravděpodobně skončili u jednorázových plenek. Už pomalu vybírám barvy plenek a nemůžu se vynadívat, těch krásných vzorů! :-)

Děkuji za mě i za manžela a budu se těšit na Vaši návštěvu, až se nám drobeček narodí.

Alena