Eva Dvořáková - Praha

Bydliště: Praha 4 Braník

Oblast působení: Praha (čím blíže Praze 4, tím lépe), po domluvě Jesenice u Prahy, Jílové u Prahy, Netvořice, a ostatní lokality na Benešovsku

E-mail: evamotlova@centrum.cz

Tel: +420 770 171 069

Odkud jsem? 

Pocházím z Prahy, kde i s rodinou bydlíme. Hodně času trávíme od jara do podzimu na chalupě na Benešovsku.

Kolik mám dětí? 

Zatím máme jednoho kluka, Petříka (nar. 04/2020), který by jednou určitě rád sourozence :-)

Jak dlouho používám látkové plenky? 

Látkové plenky používáme od narození, v šestinedělí jsme střídali s jednorázovými. Jsem ráda, že i přes obavy nejbližšího okolí (spousta práce, žehlení, praní atd...) jsem si informace zjistila a látkové pleny vyzkoušela. Pokud budeme mít další ratolest, látkové pleny jsou jasná volba.

S jakými plenkami mám zkušenosti? 

Zpočátku jsme kromě systému AI2 od Bambooliku měli novorozeneckou sadu od Pop-in a pár plenek od Petit Lulu, využívali jsme i klasické české čtverce na novosklad a draka. Nicméně Bamboolikův systém nám vyhovoval nejvíce a od cca 2 měsíců používáme pouze ten.

Co je mou profesí? 

Během bakalářského studia jsem pracovala na částečný úvazek na odbavení cestujících na letišti. Poté jsem měla možnost si dodělat magisterský titul na univerzitě v Dánsku (1,5 roku) a Maďarsku (0,5 roku), a přivydělávala si na živobytí studentskou brigádou ve finančním oddělení jedné farmaceutické firmy. Po návratu do Čech jsem ve farmacii zůstala a podílela jsem se na digitalizaci a automatizaci finančního systému v naší společnosti.

Co ráda dělám? 

Ráda vařím a především peču. Pak to rozvážíme po rodině, aby se to snědlo :) Také si jdu ráda zaběhat, vyčistit si hlavu a když to čas dovolí, tak si ráda přečtu zajímavou knížku. Jelikož to s batoletem není s časem tak jednoduché, dost teď poslouchám různé podcasty, během kterých můžu dělat zároveň i domácí práce :)