Petra Seitzová - Plzeňsko

Bydliště: Plzeň - město

Oblast působení: Plzeň a okolí, Nepomucko, Blovicko, Rokycansko, Stříbro, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov a Praha

E-mail: petraseitzova@gmail.com 

Telefon: +420 723 872 871

Odkud jsem?

V současnosti žijeme v mé rodné Plzni, předtím jsem 12 let objevovala krásy Prahy.

Kolik mám dětí?

Jsem mámou 2 dětiček - Honzíka (2015) a Emmičky (2020).

S jakými plenkami mám zkušenosti?

S látkovými plenkami mám u Honzíka praxi spíše jako s doplňkem (tehdy jsem nebyla ochotna investovat více peněz, druhé dítě jsem neplánovala, neviděla jsem i další benefity jako třeba ekologický přínos), každopádně jsme používali Bamboolikův starý nacvakávací systém. Nyní s Emmičkou kombinuji primárně bambus se čtverci, pouze ojediněle v nejakutnějších případech sáhnu po jednorázovce /i v této oblasti ale pečlivě vybírám ekologickou verzi/.

Co je mou profesí?

V Praze jsem prošla zajímavou praxí v několika korporátních společnostech. Pracovala jsem v marketingu i v obchodě jako account manager, před druhou mateřskou v zákaznickém servisu. Práce s klienty mne baví a naplňuje, řidím se starým dobrým "náš zákazník, náš pán" a satisfakcí mi je právě spokojený klient. Před lety jsem si vyzkoušela roční pobyt na Kypru, kde jsem pracovala jako servírka, od té doby cokoliv řeckého (jídlo, hudba, architektura) je mojí vášní a slabostí. Od toho se odvíjí také má záliba v cestování.

Co ráda dělám?

Nejraději s dětmi podnikám výlety do přírody, baví nás naučné stezky a tématické parky, já sama si nejvíce odpočinu právě v lese, chůzí nebo během. Ráda jezdím na kole, na bruslích, miluju četbu (teď mne baví detektivky a literatura věnovaná výchově dětí), moc ráda vařím a peču, pokouším se o šití. V kontextu s dětmi mne zajímá kontaktní rodičovství, montessori, barefoot, nošení, ekodrogerie, ajurvéda. Vše uvedené se mi jen a jen osvědčilo.