Otázky a odpovědi

Proč se vlastně scházet s látkovou poradkyní?

Množství plenkových systémů na trhu je závratné, internetové diskuze přináší mnoho rozporuplných informací. Sebelepší popis, obrázek či fotografie se nemohou rovnat možnosti osahat si plenky naživo, vyzkoušet si přebalování a vše v klidu osobně probrat s někým, kdo už je mnoho měsíců či let úspěšně používá.

Mohu si plenky u poradkyně rovnou zakoupit?

Látková poradkyně má k dispozici prezentační sadu v průřezu téměř všech Bamboolikových výrobků, na které vám celý systém předvede a nechá vyzkoušet. Pokud má poradkyně k dispozici i menší množství plenek k prodeji, můžete si ho u ní během konzultace přímo zakoupit, jinak je možné si zboží dle přání u poradkyně objednat. Ceny, za které plenky prodávají látkové poradkyně, jsou shodné s těmi v internetovém obchodě. Navíc však získáváte osobní servis "své" látkové poradkyně. 

Jaké výhody mi přinese schůzka s látkovou poradkyní oproti nákupu přes internet?

Kromě samotné prezentace a možnosti si plenky osahat i v oblastech, odkud je do nejbližšího obchodu s látkovými plenami hodně daleko, přináší objednávka plen přes poradkyni i další výhody:

  • Možnost nechat si vytvořit výbavičku na míru, přesně podle Vašich potřeb
  • Možnost zvolit si barevné kombinace dle vlastního vkusu
  • Porada po telefonu nebo praktická konzultace přebalování přímo na miminku
  • Vyřízení případné reklamace

Kde se mohu s látkovou poradkyní setkat, přijede až ke mně domů?

Záleží čistě na tom, jak se spolu dohodnete. Zda dojedete vy k ní, ona k vám nebo se sejdete někde na neutrální půdě na půli cesty.

Kolik mě bude konzultace s látkovou poradkyní stát?

Záleží na domluvě s konkrétní látkovou poradkyní. Bude-li konzultace zpoplatněna, bude Vám částka odečtena z celkové hodnoty případné objednávky.

Jak je to se zárukou plenek zakoupených přes látkovou poradkyni?

Záruka na plenky při nákupu přes poradkyni je stejná jako na zboží zakoupené přímo přes internetový obchod. V případě reklamace vám poradkyně může pomoci reklamaci vyřídit.