Lenka Šlajsová - Praha

Bydliště: Praha 9

Oblast působení: Praha, Beroun, Hořovice

Email: lenkaslajs@gmail.com 

FB: facebook.com/lenka.halova   

Odkud jsem:

Narodila jsem se v Praze a do svých čtyř let jsem tu i bydlela, největší část života jsem ale prožila v Kralupech nad Vltavou, pak jsem bydlela vždy tam, kde jsem studovala. Moje nejmilejší část naší země i mého života jsou však jižní Čechy. Aby se kruh života uzavřel, v roce 2016 jsem se přistěhovala do Prahy za manželem, založili jsme tu rodinu a teď se zabývám tím, abychom tu měli i krásný domov a zdravější prostředí.

Kolik mám dětí?

Máme s manželem jednoho syna Jonáška, plánujeme přírůstek.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Látkové plenky jsem poprvé viděla u kamarádky a jejího prvorozeného v roce 2011. Byly tvrdé, velké, neforemné a už tehdy mne nadchly 🙂 Během těhotenství jsem pak zjistila, jaký kus cesty moderní látkové plenky urazily, a byla jsem nadšená! Plenky jsme tak začali i s manželem používat hned po návratu z porodnice. U druhého miminka plánuji začít už v porodnici.

S jakými plenkami mám zkušenost?

Ráda bych řekla, že se všemi, ale není to tak. Mám zkušenost se všemi typy a velkou částí výrobců. Podepisuje se na tom mé zaměstnání - testerka v oddělení vývoje medicínských přístrojů. Musím sama vyzkoušet, porovnávat, vylepšovat a svoje vědomosti předávat. Jonášek tak otestoval obyčejné Pampersky, ekologické jednorázové plenky od těch, co se tak tváří, až po 100% kompostovatelné, látkové plenky od čtverců, SIO, AIO systémů, kalhotových plenek, až po chobotky, PUKy a další... Dokonce máme zkušenosti i s čínskými látkovými plenkami. Budu moc ráda, když se s vámi budu moci podělit o svá objektivní i subjektivní zjištění 😉