Ing. Eva Sedláčková

 
 
Bydliště: Brandýs nad Labem
 
Oblast: Brandýs nad Labem, po dohodě možná Praha 1 a 6, okolí Mníšku pod Brdy, Litomyšl a okolí.
Manžel pracovně jezdívá po Čechách, není tedy problém svézt se s ním (můžete zkusit, třeba se trefíte).

 

Odkud jsem?

Narozena v Praze, nyní žiji v Brandýse na Labem.

Kolik mám dětí?

Dva rarášky lumpíky s věkovým rozdílem necelých 2,5 roku.
Ten mladší je zatím v plenkách.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Oba klučíky balím od narození do látkových plenek.

Celkem tedy přebaluji 3 roky do látkovek a ještě chvíli budu.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Při prvním synkovi jsme v přebalovacím pultě měli kolem 8-mi značek, od čtverce, vícevrstvé plenky, tvarové plenky po AiO.

Momentálně u nás v přebalovacím pultě najdete jen Bamboolika, zkrátka je náš NEJ.

Ostatní plenky skončily v krabici a zájemkyním je mohu ukázat pro případné porovnání.

Co je mou profesí?

Profesí jsem statistik, ale také pravidelně přednáším o látkových plenkách na předporodních kurzech v Brandýském MC Matýsek. 

Co ráda dělám?

Ráda trávím čas se svými dětmi a úplně nejraději venku pod širým nebem. Rádi spolu pozorujeme svět, užíváme si na výletech, na hřišti, či se jen tak válíme na zahrádce. Baví mě focení, relaxuji v pohybu (plavání a kolo).

 

Eva Sedláčková - seznam mých článků

Látkové versus jednorázové plenky

  Srovnání jednorázových a látkových plenek z mnoha pohledů. Jednorázové plenky se na trhu objevily v 80. letech minulého století. Jednalo se o REVOLUCI?   Jaké byste uvedli výhody jednorázových plenek? Jednoduchost přebalování Pohyblivější dítě Savost Snadná likvidace Šetření...
Celý článek

Reference

Dobrý den,
 
dostala jsem na Vás kontakt od látkové poradkyně paní Sedláčkové. Eva mi na konci loňského roku bezvadně odpřednášela o plenkách Bambooliku a díky její prezentaci u nás doma jsem se definitivně rozhodla pro koupi celé sady pro našeho Vítečka. I můj muž (který byl v podstatě proti této "komplikované" metodě) byl po její prezentaci pro nákup :) Vítek se narodil 19.3. a noční kalhotkovou plenku používáme měsíc, protože Vítek ještě teď neváží 6kg a byla mu stále dost velká. Víteček spokojeně spinká a přijde mi, že ani ráno po cca 10hod používání není plena nijak moc mokrá. Spokojeni jsme ale s celou sadou, vše funguje na výbornou. Díky Vašim plenkám je zadeček našeho děťátka v suchu a bez opruzení :) Pevně věřím, že na druhé miminko bude potřeba jen lehká obměna, např. dokoupení holčičích barev ;o)
 
Přeji Vám mnoho spokojených zákaznic a hlavně spokojených dětských zadečků :) 
 
Pavlína a Víteček
 
 

 

Dobrý den,
ráda bych vám všem poděkovala za vaši práci, jste všichni skvělí, výrobky máte kvalitní a ta péče o zákazníky nemá chybu. Látkovat jsem se rozhodla už v těhotenství a dlouho jsem sbírala informace a rozhodla jsem se pro plenky Bamboolik. Se sestavením výbavy mi poradila skvělá poradkyne paní Eva Sedláčková, teré patří velký dík! Plenky jsou kvalitní a krásně sajou, malý nemá žádné opruzeniny, látkujeme od příchodu z porodnice a paráda. Mám od Bambooliku také podložky, pytlík na pleny atd..Vřele doporučuji, česká kvalita za krásnou cenu! Mají opravdu vymazlený systém plenek, které se dají krásně kombinovat a zvyšovat savost dle potřeby, je vidět, že ho vymyslely zkušené maminky :-)
V příloze posílám fotku našeho spokojeného Ondráška :-)
Pavla
 
 
 
Dobrý den,
 
ráda bych se s Vámi podělila o svou prozatím půlroční zkušenost s plenkami Bamboolik. Během těhotenství jsem se rozhodla pro látkové pleny a finální volbou se stal právě Bamboolik. Důležitý pro mě byl fakt, že se jedná o českou výrobu a kvalitu. Pak už mi se vším poradila látková poradkyně paní Sedláčková, u které velmi oceňuji přátelský přístup a férové jednání. A také velmi rychlou zpětnou vazbu na jakýkoli dotaz či problém.
 
Používání plenek pro mě bylo od začátku bez potíží, začala jsem látkovat hned po příchodu z porodnice a nosíme je všude i k lékařům. Nikdy jsem neměla problém s tím, že by dcera byla nespokojená kvůli pocitu vlhkosti. Velkou výhodou je snadné oblékání, údržba a možnost kombinování plenek například i s klasickými čtverci. Nejvíce však oceňuji noční plenku, kdy nemusím miminko v noci přebalovat a přitom vím, že se cítí v pohodě a v suchu.
 
První tři měsíce jsem měla pocit, že sada plenek množstvím nedostačuje na požadavky mojí dcery, prozatímně jsem to ale vyřešila každodenním praním a následně se to srovnalo.
 
Jedním časem jsem se obávala, jestli dcerce bambusové plínky nemohou třeba trochu dráždit pokožku na zadečku, jelikož ji měla docela začervenalou a zhrublou, nakonec se ukázalo, že důvod problému byl jinde a vhodnou mastičkou se nám to podařilo překonat.
 
Takže jsem velice šťastná, že Bamboolik nabízí variantu látkování, která je zdravá a vhodná pro miminka, zároveň ekologická a v neposlední řadě zajímavá a hravá. Každého na pohled naše plenky zaujmou a zasvěcené maminky, které Bamboolika znají, díky originálním designům svrchňáčků hned vědí, že také nosíme Bamboolika.
 
 
Tereza

 

 

Dobrý den
také děkuji za velmi příjemné setkání. Mohla bych Vás poslouchat celé hodiny! Nadšeně jsem manželovi vyprávěla jaké zajímavé věci jsem se dozvěděla a jaké nádherné plenky a doplňky jste mi ukázala. Dole v emailu jsem doplnila barvy - vybírala jsem i takové, které už nejsou na stránkách bambooliku skladem ( jeste minulý týden jsem je tam viděla, tak doufám, že se ještě vyrábí) , tak snad to nevadí. Pošlete mi prosím číslo účtu, kam mám poslat peníze. 

Hezký den :-)
Pavla