Chci pomáhat ostatním maminkám

30.08.2015

Když jsem zjistila, že čekám dvě miminka, dostalo všechno nový rozměr. Jak bych uvítala po svém boku jinou maminku, která si prošla něčím podobným! Rozhodla jsem se, že jednou budu takovou oporou maminkám já.

Velmi mě trápilo, jestli vůbec vše dokážeme zvládnout ekonomicky bez mého příjmu a navíc s dvojnásobnými výdaji za miminka. Hledala jsem varianty, jak ušetřit peníze, aniž bych musela jakýmkoli způsobem snižovat komfort, který jsem svým dětem chtěla poskytnout. A tak jsem narazila na moderní látkové plenky.

Člověk nemusí být matematický génius, aby si spočítal, že se používání látkových plen vyplatí. A s dvojčaty dvojnásob! Jako bonus jsou ekologické, zdravější a také mnohem, mnohem hezčí. Začala jsem se divit, proč vlastně látkové plenky nepoužívá každý? Pustili jsme se do výběru, jaké plenky si chceme pořídit. A málem jsme se utopili v neskutečném množství informací o materiálech, typech plen a péči o ně. Začala jsem chápat, proč spousta maminek sáhne spíše po jednorázových plenkách. Ono to totiž bylo dost složité. Ale my se nevzdali, prokousali jsme se tou tunou nových vědomostí a různorodých doporučení a vybrali si plenky několika značek. Byl mezi nimi i český Bamboolik.

Pak se narodily naše holčičky. Několik měsíců jsem nevěděla, jestli je noc nebo den, ale látkové plenky jsme používali s radostí a velkým překvapením, že péče o ně skutečně nezabírá o mnoho více času než s jednorázovými plenkami. Pak mi to došlo. Chci pomáhat maminkám poznat moderní látkové plenky, dát jim možnost si na ně doopravdy sáhnout, vyznat se v nich. Sestavovat jim výbavičku na míru, která bude sedět přesně jejich potřebám. Chci se podělit o své zkušenosti: připravit budoucí maminky na první přebalování a na situace, které je s miminky mohou potkat. Oslovila jsem tedy firmu Bamboolik, která mi byla nejsympatičtější, a oni mne přijali do svého týmu s otevřenou náručí. Každý den se mi potvrzuje, že jsem se rozhodla správně. Jejich podpora pro mne a mé kolegyně je obrovská. Máme možnost se účastnit pravidelných školení, podílet se na vývoji nových produktů a na inovaci těch stávajících a předávat dál vlastní zkušenosti a zkušenosti našich zákazníků. Ale především víme, že my a naše zákaznice jsme vždy na prvním místě. Díky Bambooliku je má mateřská dovolená mnohem pestřejší, mohu dělat něco smysluplného pro další maminky, sebe i naši planetu.

Hodila by se vám zkušená maminka po boku? Mě a další mé kolegyně z celé republiky můžete najít a kontaktovat právě na těchto webových stránkách.

Těšíme se na vás!