Pavla Brandová - Královéhradecko

Bydliště: Horní Adršpach

Oblast působení: Horní Adršpach, Teplice nad Metují, Broumov, Trutnov, Náchod, Hradec Králové, Nové Město nad Metují, Dobruška. Po domluvě Brno.

E-mail: Pavla.branda@seznam.cz

Tel: +420 721 724 441 

Odkud jsem?

Nikdy by mě nenapadlo, že se usídlím v moravské metropoli. Jinak jsem milovník a patriot Orlických hor. Nyní bydlíme v Adršpachu.

Kolik mám dětí?

Tři malé berušky :) Emi spatřila světlo světa v březnu 2012, Evelínka necelé dva roky po ní a Bětuška v říjnu 2016.

Jak dlouho používám látkové plenky?

U první dcery jsem začala ve 4 měsících, pro Evelínku jsem měla látkové plenky připravené už v kabele do porodnice:)

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem mnoho systémů látkových plen, od klasických čtverců po různě překombinované plenky, které už ani nevypadají jako plenky.

Co je mou profesí?

Fyzioterapeut toho času na rodičovské dovolené. V oboru se však stále pohybuji, zabývám se psychomotorickým vývojem a problematikou kyčelních kloubů. Ráda poradím se širokým balením či spravnou manipulací s novorozenci. Dále pořádám v Trutnově v MC Karolínka kurzy Péče o dítě v látkových plenách. Informace o volných termínech a přihlášky na pavla.branda@seznam.cz

Co ráda dělám?

Spím....a přebaluji, a peru a peru ....a opět bych nikdy nevěřila, že mě to bude bavit a stane se to mým koníčkem. Holt život nás někdy opravdu překvapí...


Moje články

Proč se vracet k látkovým plenám, které byly tak úspěšně nahrazeny pohodlnějšími jednorázovými plenami?

Proč se vracet k látkovým plenám, které byly tak úspěšně zavrženy a nahrazeny pohodlnějšími jednorázovými plenami? Jaké jsou zdravotní aspekty a přínosy moderních látkových plen na zdraví novorozence a kojence?

Reference

od mých zákazníků

Spokojená maminka

Ještě než jsem otěhotněla, byla jsem na návštěvě u několika kamarádek, již maminek. Překvapilo mě, že žádná z nich nepoužívá jednorázové pleny, ale látkové. Většina z nich používala Bamboolika a byly moc spokojené. Po narození dcery jsem se rozhodla pro látkové pleny také. Objednala jsem velkou sadu AI2. Nyní pleny používám 2 měsíce a neměnila bych. Nadšené jsou i babičky, které mě po svých zkušenostech od používání látkovek odrazovaly. Plenky krásně sedí, přebalování je rychlé a jednoduché, zvládá i manžel ve 2 hodiny ráno :D. S praním taky není problém. Peru ob den. Látková poradkyně Pavla Brandová mi vždy ochotně odpověděla na všechny mé dotazy.

Marečkovi

Již z počátku těhotenství jsme se s manželem rozhodli, že chceme používat látkové pleny. Snažili jsme se získat informace, a proto jsme navštívili kamennou prodejnu (nejenprodeti.cz), kde nám byly pleny pouze stroze ukázány, ale nic víc. Žádná praktická ukázka funkčnosti ani nic navíc. To pro nás nebylo dostačující, ale naštěstí jsme nalezli možnost návštěvy látkové poradkyně. Měli jsme to štěstí, že jsme narazili na paní Pavlu Brandovou. Ta přijela až k nám domů do Hradce Králové a podala kompletní informace, které nás zajímaly. Vše nám krásně odprezentovala a ukázala možnosti a popsala své vlastní praktické zkušenosti. Doplnila to pohledem dětské fyzioterapeutky, který jsme také velice ocenili. Pomohla nám sestavit sadu, která je přesně taková, aby vyhovovala nám, našim podmínkám, potřebám i možnostem.

Ze zkušenosti tedy můžeme pouze doporučit. Od prvotní rychlé a příjemné emailové komunikace, přes samotnou návštěvu, až po objednávku, kterou jsme dokázali trefit dokonce do týdne opravdových plen s krásnou slevou. Vše probíhalo naprosto perfektně a paní Brandovou musíme maximálně doporučit. S plenami ještě zkušenosti popsat nemůžeme, ale věříme, že s nimi budeme spokojeni minimálně tak, jako s paní Brandovou.

Marečkovi

Tereza

Na jaře tohoto roku jsem si objednala celou velkou sadu Bamboolik a rozhodně nelituji. Vybrala jsem ji na základě konzultace s paní Pavlou Brandovou. Velice dobře mi poradila a nabídla další pomoc, s nasazením plenek, výběrem sady i s následnou péčí, pokud bych potřebovala cokoli, co se plenek týká. A to je pro mě velmi důležité.

Plenky používám denně. Pouze na větší dovolenou dávám plenky jednorázové, ale jinak stále přes den i na noc prostě nonstop plenky Bamboolik :) Jsem s nimi velice spokojená! Funkčnost i vzhled jsou naprosto super. Ráda doporučuji dál! Malý nemá žádné opruzeniny a myslím, že i on je s nimi spokojený. Navíc jsou krásně barevné, určitě si v nové kolekci objednám další svrchní kalhotky :) Za mě jsou to super plenky. Skvělý systém a krásné barvy!

Tereza


Petra Růžičková

Proč látková poradkyně? Je to maminka tak jako vy. Hledala to nejlepší pro své děti a teď chce předat své zkušenosti dalším maminkám, které tápou a chtějí, aby jejich miminko bylo spokojené a mělo zdravý zadek:). U nás doma platí, že když je spokojené miminko, je spokojená i maminka.Velice bych chtěla poděkovat pí. Jurákové, která na mou prosbu o pomoc reagovala rychle a pí. Brandové, která k nám dojela domů, vše mi předvedla a vysvětlila. Jsem totiž typ maminky, který se zajímal jen o "jednorázovky" a látkovým plenám nevěnoval pozornost. Doufám, že díky pí. Brandové a její ochotě jsem našla řešení našeho problému.Maminky, které si nejste jisté, určitě neváhejte a požádejte o radu. Srovnáte si informace, které máte a to u sebe doma.

Petra Růžičková

Blanka Lovečková

Po zjištění pozitivního těhotenského testu jsme se s manželem začali hooodně těšit na naše vytoužené miminko a zjištovali co vše je potřeba pro miminko pořídit. Jednou z hlavních věcí, kterou jsem začala řešit bylo i jaké plenky budeme používat. Z fóra pro maminky jsem si něco málo zjistila o látkových plenkách a začala jsem přemýšlet o látkování.

Shodou okolností víkend po prvotrimestrálním screeningovém vyšetření probíhal brněnský veletrh - PRO DÍTĚ. S manželem jsme neváhali a jeli jsme se podívat. Naladit se na miminko. Na veletrhu bylo sice více výrobců látkových plen, ale nám padl do oka systém od Bamboolíka, který zde měl také stánek. Tam nás oslovila velice milá látková poradkyně Pavla Brandová a já unešeně manžela seznamovala s představami o látkování. Pavla nám vysvětlila jak celý systém Bamboolik funguje a dala nám možnost si vyzkoušet přebalování na panence. Manželovi se nápad s používáním látkových plen začal líbit, Pavla nám dala svoji vizitku pro případné kontaktování. Po veletrhu bylo denně našim společným tématem látkování, proto jsem e-mailem kontaktovala Pavlu, která mi prostřednictvím mailu poskytla podrobné informace o způsobu látkování a pomohla mi "ušít na míru" velkou sadu. Přestože jsme pro sadu už byli s manželem rozhodnutí, navštívili jsme kurz látkových plenek, který pořádala Pavla. To už jsme byli předběžně domluveni, že sadu plenek si ten den vyzvedneme. A protože se nám Bamboolik natolik líbil, rozhodli jsme se našemu drobečkovi koupit od Bamboolíka i kuklu :)

Do porodnice jsem musela mít jednorázové pleny, ale po příjezdu z porodnice domů jsme začali téměř okamžitě s látkováním. Začátky byly sice krušné, ale zvládli jsme to. Z vyčerpání jsem si v duchu říkala, jestli jsem si na sebe neušila bič. Naštěstí poporodní únava a vyčerpání po měsíci přešly. S celým systémem od Bamboolíka jsem velice spokojená a i manžel říká, že při přebalování nevidí téměř žádný rozdíl mezi plenkami jednorázovými a látkovými, kdy se do svrchních kalhotek nacvakne "ucho" s vkladačkou. Máme teprve 6 týdnů a pro nízkou váhu jsme zatím nevyzkoušeli noční plenky, které prozatím máme v šuplíku, ale už se moc těším jak je začnu používat.V látkování se teď vyžívám a jsem na sebe hrdá, že pro našeho synka dělám jen to nejlepší.

Blanka Lovečková