Nikola Loudová - Královéhradecko

Bydliště: Lovčice u Chlumce nad Cidlinou

Oblast působení: Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov. Městec Králové, Poděbrady, Kolín, Týnec nad Labem, Kutná Hora. Po domluvě Hradec Králové.

E-mail: nikolaloudova@centrum.cz

Tel: +420 728 229 229

Odkud jsem?

Na svět jsem přišla sice v Praze, ale již od školkového věku jsem žila v jedné malé vesničce v královéhradeckém kraji. Před pár lety jsem se s manželem přestěhovala do vedlejší vesnice Lovčice.

Kolik mám dětí?

Mám dvě dcery. Barunka se narodila na Den dětí 2012 a Laurinka o 5 let později.

Jak dlouho používám látkové plenky?

U první dcery v roce 2012 bohužel chyběly vědomosti a odvaha, ale na druhou dceru jsem měla látkovou výbavu připravenou již před porodem a hned po příchodu z porodnice jsme se do používání látkových plenek zapojili oba s manželem.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Již před porodem jsem měla připravenou velkou sadu od Bambooliku. Doplnila jsem ji o čtverce a Minimimi sadu Bamboolik. Postupně jsem se chtěla seznámit i s jinými českými vyrobci látkových plenek, zvědavost mi nedala. Takže teď to vypadá tak, že mám sice naplněný šuplík plenkami různých značek, ale pod přebalovákem, v kyblíku a hlavně na zadečku dcery jsou AI2 plenky od Bamboolika, jelikož nám vyhovují nejvíce.

Co je mou profesí?

Vystudovala jsem Floristickou školu, ale profesi se věnuji pouze jako koníček. Mezi první a druhou mateřskou jsem dělala zástupce vedoucího v obchodě, ale teď jsem především máma na plný úvazek :-)

Co ráda dělám?

Samozřejmě nejvíce času trávím s rodinou. Při tom se také starám o svoji levandulovou zahrádku a moc ráda háčkuji hračky. Chtěla bych do svého volného času zapojit i pomoc ostatním maminkám lépe se zorientovat v látkových plenkách a dodat jim odvahu, aby látkování nevzdaly, stejně jako já u první dcery jen pro nedostatek informací.