Lenka Šilhánková - Královéhradecko

Co ještě umím:

Pravidelně se účastním veletrhů pro děti For Kids a For Babies v Praze a Pro Dítě v Brně na stánku Bamboolika. 

Také se dvakrát ročně účastním tzv. Bamboolikových čochů, kde jsme absolvovala řadu školení.

Absolvovaná školení:

Údržba plen

Protékání a provlhání

Základy psychomotorického vývoje a jeho podpory v kontextu používání látkových plen

Něžná péče o miminko

Jednotlivé typy plen a jejich užití + přehled konkurenčních značek

Bamboolik Materiály

Tipy a triky s plenkami

Bamboolik Sady na míru

Bamboolik Sady pro dvojčátka

Bezplenková komunikační metoda a učení na nočník

Analýza zákazníka

Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Oblast působení: Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Poděbrady, Chrudim, Přelouč

E-mail: silhankova.len@seznam.cz

Tel: +420 724 900 135 nebo +420 704 016 017

FB: Facebook.com/ModerníLátkovéPlenky

Odkud jsem?

Bydlím v Chlumci nad Cidlinou.

Kolik mám dětí?

Mám dva chlapečky. Starší se narodil v říjnu 2012 a mladší v září 2014.

Jak dlouho používám látkové plenky?

U staršího syna přibližně od dvou týdnů a mladší hned po návratu z porodnice. Starší už je bez plen, mladší poznal papírové plenky, když se nám rozbila pračka.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Začínala jsem se čtvercovými, později vyzkoušela několik českých i zahraničních značek, ale nyní nejvíce Bamboolik.

Co je mou profesí?

Jsem speciální pedagog. Pracovala jsem několik let ve speciální škole a dále s dětmi s poruchami chování. V současné době jsem na mateřské dovolené a pracuji jako sociální pracovník v pěstounských rodinách.

Co ráda dělám?

Ve volném čase ráda čtu, zpívám a hraji badminton.

Reference

od mých zákazníků

Maminka Alena a spokojený Štěpánek 

V rámci Týdne opravdových plen jsem od vás zakoupila látkovací sadu, kterou mi na míru připravila vaše poradkyně Lenka Šilhánková. S látkováním jsem začala již první týden. Začátek byl náročný, miminko bylo citlivé a hlásilo sebemenší obsah v plence. Musím přiznat, že jsem hned na začátku prošla krizí a pochybností, zda bude látkování pro nás to pravé. Nicméně stačilo ještě týden vydržet a situace se naprosto obrátila. S látkováním jsem naprosto spokojená. Miminko mi v Minimimi svrchních kalhotkách vydrží spinkat celou noc. A pod slovy celou noc myslím klidně i 8-9 hodin. Tento čas v suchu a bavlnce, myslím, hovoří za vše! S delším časem zatím zkušenost nemám, jelikož malý déle v kuse nespí, ale plenkám věřím a veškeré moje obavy šly stranou. Jsem nadšená. Týden jsem byla nucena s látkováním přestat kvůli pobytu v nemocnici. A musím říci, že od té doby naprosto rozumím všem maminkám, které říkají, že jednorázové plenky samy o sobě nepříjemně (chemicky) zapáchají. Rozhodně nelituji, že jsem investovala i do Minimimi plenek. Naše miminko bylo malé (porodní váha 3140) a Minimimi jsem dokonce musela ještě zmenšovat. Teď je malému 11 týdnů (4,5kg) a používáme jak Minimimi velikost (ale už zvětšenou), tak AI2 systém zmenšený nejvíce, jak to jen jde. Rozhodně jsem maximálně spokojená i s AI2 systémem. Dále musím velmi pochválit jak přebalovací podložku, nepromokavý pytlík, tak i látkové ubrousky. Menší výtku bych měla k pracímu pytli - při praní mi neustále jezdec sjížděl ze šňůrky a díky tomu se pytel vždy rozvázal a vysypal. Ani uzlíky nepomohly, ale manžel zasáhl, šňůrku na konci zatavil, takže pytlík funguje již bez výhrad. S plenkami Bamboolik jsem opravdu moc spokojená a ráda bych touto cestou poděkovala i látkové poradkyni Lence Šilhánkové, která neváhá, vždy dobře poradí a je ochotna i přijet k nám domů a vše názorně ukázat. Takže ještě jednou děkujeme a věřím, že u látkování s Bamboolikem zůstaneme až po nočník! :)
Maminka Alena a spokojený Štěpánek

Klára

Když jsme čekali miminko, řešili jsme samozřejmě s manželem i plenky. Zda začít používat jednorázové či látkové. Pro matku, která bude s dítětem 24/7, mi přišlo pohodlnější použití jednorázových plínek, než prát "podělané" plíny. Manžel mě ale přesvědčil, že látkové pleny jsou nejen ekonomičtější i ekologičtější, ale mají i zdravotní výhody. Pro miminko jsou zdravější, nemá z nich žádné opruzeniny narozdíl od jednorázových plenek. Důležitá byla samozřejmě ekologická stránka plen. Vůbec jsem nevěděla, že na výrobu jednorázových plen (cca na 2 roky) je zapotřebí 4,5 tun dřeva, při které zbudou 2 tuny odpadů. Při výrobě jednorázové pleny se spotřebuje více vody nežli při praní jedné várky plínek v automatické pračce a s energií je to podobné. Těch důvodů je samozřejmě více...Manžel mě přesvědčil. S látkovými plenami jsem velice spokojená a i díky nim nemá miminko problémy s kyčlemi, jelikož nahrazuje "široké" balení. Jediný malý nedostatek vidím v noční kalhotkové pleně cihlové barvy. Kvalita látky je odlišná oproti žluté a šedé. Cihlové kalhotky při praní chlupatí.
Klára

Soňa V.

Přeji Vám hezký den do Bambooliku.
Nedá mi to a musím se připojit k ohlasům na "bambulíkové" plenky :-) Když jsem otěhotněla, vůbec by mě nenapadlo, že o pár měsíců později budu látkovat. Ale jednoho dne jsem se náhodou dozvěděla o látkových plenkách od kamarádky a skvělé látkové poradkyně Lenky Šilhánkové. Musím jí moc poděkovat za čas, ochotu vše mi vysvětlit, ukázat a i teď, když ještě občas tápu, vím, že můžu kdykoli přijít a položit sebehloupější dotaz, kterému se však dostane pečlivé odpovědi :-)
S plenkami jsem moc spokojená, začala jsem se standardní sadou a teď ještě tu a tam něco dopořídím. Za skvělé považuju hlavně noční plenky - jsem přesvědčená, že náš maličký (tedy teď už 9 kilový drobeček :-)) má zadeček jako v peřince. Přes den dle potřeby kombinujeme krátké a dlouhé vkládačky a samozřejmě nesmím zapomenout na "hodobóžové" (rozuměj vše v jednom :-)), ve kterých Adámek dochází k lékaři či na jiné akce a místa, kde chci, aby mu to slušelo i v plence :-)
Posílám Vám jednu fotku a děkuji za vaše skvělé výrobky a Lence za trpělivost :-)
S pozdravem Soňa V.

Spokojená maminka

"Pro své první miminko jsem byla rozhodnutá používat latkové plenky. S výberem mi pomohl internet a jednoznačnę mě přesvedčil Bamboolik, že tyto plenky budou to pravé. Po příjemné schůzce s paní Lenkou Šilhánkovou jsme ihned objednali velkou sadu plínek AI2. Jejich výhodu vidím v jednoduchosti používání, snadnou údržbu a vynikající absorbční schopnisti. Používám je téměř dva měsíce a ještě se nestala žádná nehoda s únikem až na oblečení, na což si stěžuje hodně maminek, které používají papírové plenky. Musím dokonce říci, že mě to s nimi baví. Látkovky jsou perfektni, rozhodně je doporučuji a budeme pokračovat i s tréninkovými kalhotkami."


Lucie Š.

Dobrý den,
ráda bych touto formou poskytla referenci na paní Mgr. Lenku Šilhánkovou.
Paní Lenka se nám věnovala na dubnovém veletrhu v Praze v Letňanech.
Velmi příjemnou a nenucenou formou se nám věnovala více než hodinu a trpělivě a pečlivě nám vysvětlila vše ohledně používání látkových plen. Nijak na nás netlačila, nechala nám prostor a dostatek času vše v klidu promyslet. Když jsme se po několika minutách vrátili udělat objednávku, poradila nám i v počtu a výběru jednotlivých variant jak plínek, tak i kalhotek.
Ve finále nám nabídla i poprodejní servis v podobě poradenství a vzhledem k tomu, že nebydlí od našeho bydliště daleko, i možnost setkání v případě kdyby byl nějaký problém.
Za dva měsíce očekáváme první přírůstek do rodiny a již od začátku nás možnost volby látkových plen velmi zaujala.
Jen jsme se nedokázali orientovat v tak široké nabídce, která na trhu je. Paní Lenka nám v "tom" udělala jasno, za což jsme jí velmi vděčni.
Nejlepší na tom všem je, že toto všechno se mnou absolvoval i můj manžel, který byl rovněž jak přístupem paní Lenky, tak i samotnými plenkami doslova nadšen.
Celému Vašemu týmu přejeme hodně spokojených zákazníků a ať se Vám daří!
Děkujeme!
S váženým pozdravem,
Lucie Š.