Anna Jínová - Královéhradecko

Bydliště: Nová Paka

Oblast působení: Nová Paka, Jičín, Vrchlabí, Hořice, Semily, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou

E-mail: jinova.anna@gmail.com

Tel: +420 734 172 188

Odkud jsem?

Kromě studijních let pražských bydlím odvždycky v podkrkonošském městečku jménem Nová Paka. Nejspíš to není definitivní destinace, náš kraj se ale s manželem opustit nechystáme.

Kolik mám dětí?

Zatím pouze jediného syna Tobiáše (narozen v lednu 2016). Doufám, že to ale také není definitivní počet :)

Jak dlouho používám látkové plenky?

Připravené byly už před porodem, používat jsem je začala pár dní po příchodu z porodnice a během týdne začalo přebalování bavit i manžela.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Firmu Bamboolik jsem znala ještě před těhotenstvím, a proto mé uvažování o plenkách vedlo od začátku jasným směrem. Protože jsem ale člověk, který potřebuje o všem vědět co nejvíc a navíc jsem usoudila, že nemůžu vychvalovat jednu značku, když jsem nezkusila jinou, prošly mi rukama i Anavy, Katyvbaby, Joli Petit, PUK by Veru a možná ještě pár dalších. V prvních měsících po porodu jsem používala nejčastěji klasické čtverce na novosklad.

Co je mou profesí?

Nyní jsem především mámou, ale mou původní profesí a milovaným oborem je fyzioterapie. I na rodičovské se snažím zůstávat v oboru "in", mám minimální úvazek v nemocnici a ráda bych využila "volna" k absolvování některých odborných kurzů. Ve fyzioterapii mě vždycky nejvíc bavila neurologie a práce s dětmi.

Co ráda dělám?

Nejraději trávím čas se svou rodinou a přáteli, a to různě. Jsem odmala skautem, takže rádi vyrážíme do přírody, na různé výlety i kulturní akce a jen málo víkendů trávíme doma. Jinak mám ráda i čtení a vaření, a v poslední době mě nesmírně baví pozorovat synovy každodenní pokroky a objevy.

Reference

od mých zákazníků

Veronika Konířová 

Už ani nevím, jestli jsem byla těhotná nebo ještě ne, když na mě vyskočil pořad internetové televize Stream Vyrobeno v Česku s dílem o látkových plenách Bamboolik. Okamžitě jsem věděla, že se chci dozvědět víc a pokud možno miminko balit do látkovek. Důvody byly jasné, kromě ekologie to byla i ekonomie, aneb peníze až na prvním místě :) I když Bamboolik má web velmi přehledně udělaný, tak jsem si nebyla jistá, co a jak objednat. Spojila jsem se proto s látkovou poradkyní Annou Jínovou, která mi všechno vysvětlila a sestavila mi sadu na míru. Jsme spolu stále v kontaktu, když potřebuji něco doobjednat nebo se na něco zeptat. Hodně lidí mě odrazovalo, že s látkovými plínami bude hodně práce, že plíny smrdí a že stejně ušetřené peníze "properu" v pračce, ale není tomu tak. Jednou za dva dny hodím plíny do pračky, což je otázka snad vteřin, pak je vyndám, pověsím a sundám, otázka několika minut. Přebalování je také velmi jednoduché, už se do něj pustil i tatínek, ale dělá to jen v krajní nouzi. Ve výbavičce mám jak AI2, tak několik AIO. Plenky vše v jednom používám, když jdeme k doktorovi, jsme na výletě nebo je možnost, že bude přebalovat tatínek. AI2 máme hlavně na doma. Zvláště těsně po narození malého mi vyhovovaly také vícevrstvé plenky a používala jsem i klasické čtvercovky. Jediný problém u plenek je ten, že poměrně dlouho schnou, ale to je daň za jejich vysokou savost.
Veronika Konířová

Petra

S plenkami od firmy Bamboolik jsem od samého začátku naprosto spokojená. Při výběru sady plenek jsem využila služby látkové poradkyně Anny Jínové, která mi celý systém látkování podrobně vysvětlila a názorně předvedla. Poté jsme společně prokonzultovaly množství a systém plenek, který by byl vhodný právě pro mě. Pomohla mi vytvořit sadu na míru, která mi plně vyhovuje. Za tuto pomoc velice děkuji, jelikož před schůzkou jsem dlouho tápala, co a v jakém množství si mám pořídit. Pleny peru po 3 dnech a v pohodě stačí proschnout. Svrchní kalhotky mají dvojité jištění u nožiček a zatím se nestalo, že by protekly. Převážně používám systém plenek AI2. Mám i jednu plenku systému AIO, se kterou jsem také moc spokojená. Její výhodou je, že vnitřní flísová vrstva zůstává na omak suchá. Do sady si ještě pár plenek AIO dokoupím. Je to jednoduchý systém především pro babičky na hlídání. Jediné, co bych vytkla, je, že vkládací plenky u AIO nejdou připnout na tvarovanou plenu u AI2 a naopak. Látkové plenky Bamboolik všem vřele doporučuji.
Petra