Míša Kýrová - Jižní Morava

Bydliště: Troskotovice

Oblast působení: Pohořelice, Znojmo, Mikulov, Židlochovice, Ivančice, prostě všechno na jih od Brna. V případě potřeby prakticky kdekoliv :)

E-mail: misakyrova@gmail.com

Tel: +420 731 021 990

Odkud jsem?

Prvých 20 rokov života som strávila na Slovensku. Po maturite som odišla študovať do Brna a už som ja Južnej Morave zostala. Aktuálne žijeme s manželom v Troskotovicích (na konci sveta a potom doľava), ale väzby na Brno sú stále pomerne silné.

Kolik mám dětí?

Dcéru Adélku. Pevne verím, že to nie je konečný počet.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Už pred otehotnením som vedela, že budem látkovať. Prvý štvorec dcérkin zadoček nafasoval niekedy po príjazde z pôrodnice (červenec 2016)

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Som klasický fanda jednej značky, takže u nás doma sa kope výhradne za Bamboolika, len na začiatku prebehlo pár pokusov so štvorcovými plienkami. Dlho sme používali radu MiniMimi, najviac nám vyhovuje systém AI2. Plus intenzívna bezplienková komunikačná metóda.

Co je mou profesí?

Som vyštudovaný inžinier ekonóm, ale moje srdce patrí jazykom. Venujem sa angličtine a predovšetkým nemčine, a teraz na materskej mám konečne dostatok času učiť deti i dospelých.

Co ráda dělám?

Jazdím na koni. Behám so psom. Čítam knihy. Cestujem. Tak nejak si snažím spomenúť, čo všetko som robila, než sa narodila Adélka :) Aktuálne si najviac užívam čas, ktorý trávim s ňou. Tiež sa intenzívne zaujímam o témy, ktoré s látkovými plienkami úzko súvisia - BKM, kontaktné rodičovstvo, prirodzené pôrody a podobne.

Reference

od mých zákazníků

Markéta Žáčková 

Dobrý den, ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala paní Michaele Kýrové za její laskavost a ochotu předvést mně, jakožto budoucí mamince, mé mamince i tchýni princip látkových plenek. Byla velmi trpělivá a na každou naši otázku měla pohotovou odpověď. Nakonec jsem si mohla sadu sestavit úplně sama a nebyla jsem vůbec ničím omezena. Samozřejmě za asistence paní Kýrové a na základě jejích dobře míněných rad. Komunikace probíhala telefonicky i přes email a byla vždy bezproblémová a rychlá. Plenky nám domů přišly velice rychle a nemůžu si je vynachválit. Pokud by někdo z mého okolí uvažoval o látkových plenkách, určitě doporučím Bamboolika a paní Kýrovou jakožto látkovou poradkyni na svém místě :-) S pozdravem Markéta Žáčková.