Míša Kuncová  - Jižní Morava

Bydliště: Brno

Oblast působení: Primárně Brno a okolí, ale vzhledem k manželově práci de facto celá republika.

Minimálně 1x měsíčně vše na trase Brno - Nová Paka (tj. Velké Meziříčí, Žďár n. S., Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, popř. vrchní cestou Letovice, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto) a také okolí Polné a Jihlavy na Vysočině. Po dohodě možné Ostravsko či Jižní Čechy.

E-mail: vitvarova.mich@seznam.cz

Tel: +420 605 855 449

Odkud jsem?

Aktuálně žijeme s manželem a synem v Brně, ale pocházím z Podkrkonoší, kam bychom se chtěli zase vrátit.

Kolik mám dětí?
Zatím dva syny - Matouše (08/2018) a Tadeáše (03/2020). Časem určitě ještě nějaké děti přibudou :)

Jak dlouho používám látkové plenky?
Od prvního dne, co seMatouš narodil. V porodnici jsme si za to vyslechli různé komentáře. Ale jinak jsem do látky přebalovala i synovce a děti, které jsem jako chůva hlídala. Za celý Matoušův život bylo jen velmi málo momentů, kdy jsem použila jednoráz - jsem zastáncem názoru, že s látkovými plenkami lze hravě zvládnout téměř cokoli.

S jakými plenkami mám zkušenosti?
Osobně používám výhradně Bamboolik, protože manžel odmítl více značek používat. Ale abych mu nekřivdila, do látkovek přebaluje hravě a většinou se stará i o praní. Co se týká dalších značek - na vyzkoušení jsem měla např. italské Culla di Teby nebo Anavy. Mám přehled napříč evropskými značkami.

Co je mou profesí?
Ač vystudovaný právník, nikdy jsem se oboru nevěnovala. Ještě za studia jsem potkala Bamboolik a už se mě nezbavili :) Do mateřské jsem dělala zahraniční obchod, teď jsem máma na plný úvazek a jen si občas odskočím zjistit, jak se zahraniční trhy vyvíjí. Možnost kombinace mateřské a práce je v Bambooliku super.

Co ráda dělám?
Ze všeho nejradši cestuju, to jde teď trošku hůř, ale jakmile kluci povyrostou, už se těším, že budeme objevovat svět společně. K cestování neodmyslitelně patří i jazyky, takže se plynule domluvím anglicky a italsky, o něco hůř jsem na tom s němčinou. Pokud máte zájem o prezentaci v některém z těchto jazyků, neváhejte se mi ozvat.