Jana Zelová - Jižní Morava

Bydliště: Vyškov

Oblast působení: Vyškov, Slavkov u Brna, Bučovice, okres Vyškov, Kroměříž, Bystřice pod Hostýnem, Prostějov, po domluvě Olomouc

E-mail: jana.zelova@gmail.com

Tel: +420 777 234 899 

Odkud jsem?

Pocházím z Vyškova, kde zatím žiji celý život. Mám ráda klid tohoto malého města.

Kolik mám dětí?

V červenci 2014 se na mě začal usmívat syn Daniel a od října 2017 se k úsměvům přidala i dcera Ema.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Daniela jsme začali látkovat asi v pátém dni jeho života (ihned po příchodu domů z porodnice). Odplenkoval se nám plně asi ve 30 měsících, pak jsme s plenkami měli přes půl roku pauzu, než se nám narodila Ema. Ta dostala kombinované látkové plenky již v porodnici a teď s ní používáme všechny typy Bamboolikova systému.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem několik systémů látkových plen, od klasických čtverců (ačkoli origami není moje silná stránka) přes různé značky, ale drtivá většina jiných plen než Bamboolik šla prostě téměř obratem zase pryč.

Co je mou profesí?

Vystudovala jsem právnickou fakultu, před první mateřskou jsem pracovala jako asistentka soudců, před druhou mateřskou jsem si vyzkoušela rozhodování v oblasti přestupků. Vším, čím jsem byla, jsem byla ráda ;-)

Co ráda dělám?

Poslední dobou nás doma chytly různé deskové a obdobné hry, ze sportování mám v oblibě badminton, cyklistiku, plavání a v zimě nepohrdnu lyžováním a bruslením. Užívám si každé přebalování, procházky s kočárkem, pokusy se šátkem a pohled na spokojené děti. A když náhodou zůstane nějaká volná chvilka, přečtu si knihu nebo zhlédnu film.

Reference

od mých zákazníků

Linda Brehová 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Janě Zelové za poradenství s látkovými plenami, za velmi vstřícný postoj, dobré rady, trpělivost. Pomohla mi vybrat sadu látkových plen mně na míru, vše názorně ukázala, obratem objednala plenky a nabídla i názornou ukázku na dítěti. S plenkami Bamboolik jsme moc spokojeni, děkujeme.
Linda Brehová