Ilona Ťoupalová - Vysočina

Ilona Ťoupalová

Bydliště: Snět (hranice Středočeského kraje s Vysočinou)

Oblast působení: Vysočina (Ledeč nad Sázavou, Humpolec, Pelhřimov, Jihlava, Havl. Brod a okolí), příležitostně Tábor nebo Valašsko, kde máme babičky.

E-mail: ilona.toupalova@gmail.com 

Tel: +420 737 818 364

Odkud jsem:

Narodila jsem se ve Vsetíně a celé dětství jsem prožila v krásné vesnici Nový Hrozenkov. Po střední škole mé další kroky vedly do Olomouce, Londýna, Skotska a zpátky na Moravu, do Brna. Tam jsem taky potkala svého manžela, se kterým jsme našli útočiště na hranici Středočeského kraje s Vysočinou v malinké vesničce Snět.

Kolik mám dětí?

Jsem máma 4 skvělých dětí, dvou malých slečen a 2 kluků.

Jak dlouho používám látkové plenky?

Látkovala jsem asi 2 roky až naše kluky dvojčátka. Bohužel pro mě jsem u holek neměla o latkových plenkách ani ponětí, jinak by plenková praxe byla větší.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Zkušenosti mám v podstatě jen s Bamboolikem, protože ty jediné mě nadchly svými kombinacemi a materiálem, proto už jsem nic dalšího nehledala. Momentálně se kluci odplenkovávají, takže jsme příležitostně na tréninkových kalhotkách.

Co ráda dělám:

Mám ráda pohodu, tak si ji celá rodina často vytváříme, ať už různými výlety, procházkami do přírody, prací na zahradě, ale taky všelijakým tvořením (děti jsou jeden nápad za druhým). Když mám čas jen pro sebe, ráda se začtu do knížek. Už se těším až ti naši indiáni krapet povyrostou a začneme zase podnikat různé pěší a poznávací túry a výlety pod stan.