Mgr. Ivana Veselá

Odkud jsem?

Trvale žiji v Letohradě, ale velmi ráda a vcelku často se vracím do Telče, odkud pocházím a mám tam rodinu.

Kolik mám dětí?

Mám holčičku (10/2011) a klučinu (10/2013) a oba mě každý den naučí něco nového :-)

Jak dlouho používám látkové plenky?

Anetku jsem balila do látky od jejích 3 týdnů, Vojtíka od příchodu z porodnice.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem celou řadu značek - tuzemských i zahraničních, celou spoustu systémů i materiálů. Po 11 měsících mého „bádání“ jsem našla jednoduché a krásné řešení, které v tu dobu vstoupilo na trh – plenkový systém Bamboolik a jsem moc ráda, že jako látková poradkyně mohu rodičům hledání zkrátit a nabídnout jim efektivní způsob látkování hned.

Co je mou profesí?

Naplno jsem teď hlavně máma, ale až nastane ten správný čas, vrátím se ke své původní učitelské profesi – mezi děti na první stupeň základní školy.

Co ráda dělám?

Mezi mé záliby patří četba (nyní především beletrie pro děti :-) ), cestování a fotografování, sebevzdělávání v profesní sféře, společenské tance, zumba, rekreačně všechny druhy pohybu, které lze praktikovat společně s dětmi… a látkové poradenství!

 

ivana.vesela@centrum.cz

+420 723 677 543

Bydliště - Letohrad

Letohrad a okolí - Žamberk, Vamberk, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orl. horách…, dále vše na trase Letohrad-Litomyšl-Polička-Havlíčkův Brod/Žďár nad Sázavou-Jihlava-Telč a okolí, Dačice. 

Ivana Veselá - seznam mých článků

Přebalování v noci

25.01.2016 14:28
    … aneb Bamboolikovy tipy, jak na látkové plenky v noci.     V prvních týdnech života miminka se den a noc v přebalovacích intervalech zase tak moc neliší. Většinou je nutné přebalovat podle potřeby bez ohledu na únavu při každém krmení, před ním nebo po něm,...

Odvrácení reklamace šestice svrchních kalhotek

17.01.2015 21:24
Jedna z mých prvních zákaznic s velkou sadou byla smutná, že jí provlhají svrchňáčky...a že to byly zrovna mango, byla jsem smutná i já... Zrovna PUL této barvičky měl nějakou reklamaci. Když jsem si přijela pro ty provlhající, už u nich byly i čokoopičky a že začínají i všechny ostatní...to mi...

Reference

Prvně jsme o latkových plenkách slyšeli už před lety od naší kamarádky, v té době jsme ale ještě rodinu neplánovali a tudíž jsme plenky ještě nějak "neřešili". Časem se ale vše změnilo a před narozením naší holčičky (dnes 4 měsíce) jsme se ale o látkové plenky začali více zajímat (musím říct, že velká iniciativa vznikla u mého manžela, který je veliký fanda látkových plen) a opět přes stejnou kamarádku jsme se doslechli o látkových plenkách Bamboolik.

Neváhali jsme a zúčastnili jsme se schůzky s látkovou poradkyní (Ivanou Veselou), která nám použití a údržbu plenek perfektně popsala a vysvětlila. Po této schůzce jsme měli jasno a objednali jsme si celou sadu plen AIO Velká sada od narození po nočník. Zpočátku byly plenky příliš velké, proto jsme používali jednorázové, ale zhruba od 7. týdne jsme začali s Bamboolikem. Přes počáteční komplikace (delší časová náročnost, údržba plenek) jsme všechno zdárně zvládli a dnes jsme spokojenými uživateli plenek Bamboolik. Nejen, že šetří životní prostředí, ale také naši peněženku a navíc svrchní kalhotky mají spoustu krásných motivů. Látkové plenky Bamboolik mohu jen doporučit.
Monika s rodinou