Mgr. Ivana Veselá

Odkud jsem?

Trvale žiji v Letohradě, ale velmi ráda a vcelku často se vracím do Telče, odkud pocházím a mám tam rodinu.

Kolik mám dětí?

Mám holčičku (10/2011) a klučinu (10/2013) a oba mě každý den naučí něco nového :-)

Jak dlouho používám látkové plenky?

Anetku jsem balila do látky od jejích 3 týdnů, Vojtíka od příchodu z porodnice.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem celou řadu značek - tuzemských i zahraničních, celou spoustu systémů i materiálů. Po 11 měsících mého „bádání“ jsem našla jednoduché a krásné řešení, které v tu dobu vstoupilo na trh – plenkový systém Bamboolik a jsem moc ráda, že jako látková poradkyně mohu rodičům hledání zkrátit a nabídnout jim efektivní způsob látkování hned.

Co je mou profesí?

Naplno jsem teď hlavně máma, ale až nastane ten správný čas, vrátím se ke své původní učitelské profesi – mezi děti na první stupeň základní školy.

Co ráda dělám?

Mezi mé záliby patří četba (nyní především beletrie pro děti :-) ), cestování a fotografování, sebevzdělávání v profesní sféře, společenské tance, zumba, rekreačně všechny druhy pohybu, které lze praktikovat společně s dětmi… a látkové poradenství!

 

ivana.vesela@centrum.cz

+420 723 677 543

Bydliště - Letohrad

Letohrad a okolí - Žamberk, Vamberk, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orl. horách…, dále vše na trase Letohrad-Litomyšl-Polička-Havlíčkův Brod/Žďár nad Sázavou-Jihlava-Telč a okolí, Dačice. 

Ivana Veselá - seznam mých článků

Přebalování v noci

25.01.2016 14:28
    … aneb Bamboolikovy tipy, jak na látkové plenky v noci.     V prvních týdnech života miminka se den a noc v přebalovacích intervalech zase tak moc neliší. Většinou je nutné přebalovat podle potřeby bez ohledu na únavu při každém krmení, před ním nebo po něm,...

Odvrácení reklamace šestice svrchních kalhotek

17.01.2015 21:24
Jedna z mých prvních zákaznic s velkou sadou byla smutná, že jí provlhají svrchňáčky...a že to byly zrovna mango, byla jsem smutná i já... Zrovna PUL této barvičky měl nějakou reklamaci. Když jsem si přijela pro ty provlhající, už u nich byly i čokoopičky a že začínají i všechny ostatní...to mi...

Reference

Dobrý den,
Jmenuji se Soňa Brožová. Mám dceru Terezku, které budou v červenci 3 roky a syna Jiříka, kterému bude teď 24. června 1 rok.
Před narozením dcery, jsem si zjišťovala, jaké jsou alternativy k jednorázovým plenám. Dostala jsem tip na Ivču Veselou, s kterou jsem se telefonicky spojila a ta byla velice ochotná a přijela za mnou domů. Vše mi pěkně vysvětlila a názorně předvedla. Na základě toho jsem si koupila sadu plen od Bamboolika. Jsem s nimi po celou dobu velice spokojená a můžu je jen všem velice doporučit.
Děkuji, Soňa
Více než před rokem jsem dostala dobrou radu,
a zakoupila Bamboolikovu plenkovou velkou sadu.
Vděčím za to vaší fajn poradkyni látkové,
a to jmenovitě paní Ivě Veselé.
Jsem maminka 13-ti měsíčního Pavlíka,
co právě díky němu jsme poznali Bamboolika.
Miminko má zadeček v suchu a v pohodě
a to hlavně díky vaší výrobě.
„Jednorázovky? S těmi jděte do háje!“
říká jeho otec a i on přebaluje - látkuje.
Náš Pavlík oceňuje vysokou savost materiálu a pohodlí,
já přivítala snadnou péči o ně a výhodu nežehlení.
Tatínek manipulaci s plenkami rychlou,
zipy i patenty se snadno zapnou.
Látkuje s láskou celá naše rodina,
i ostatní v příbuzenstvu se ptají, protože je to zajímá.
I přesto v okolí ještě některé lidi udivujeme,
proč v této době jednorázovek látkujeme.
Plenky, svrchní kalhotky, Muchlínka, ubrousky, punčošky i kukličky,
to vše už vyzkoušel a má rád náš maličký.
Bamboolik je prostě jednička!
To ví náš chlapec a v budoucnu možná i holčička?
To se nám to vesele rýmuje,
když Bamboolikův systém funguje.
Jak ukončit tuto básničku?
Prozradíme vám i něco na naší babičku.
V bambusu je totiž i naše babička,
vlastní ponožky, ale i trička.
Vám i Vašim výrobkům fandíme,
na nové dezény, nápady a modely se moc těšíme.
Další přízeň Vašemu tapírkovi
slibují manželé Augustovi.
I se synem Pavlíkem
odchovaným Bamboolikem...

Milá Ivanko,

s velkým zpožděním děkuji za Tvoji pomoc + všechny cenné informace k látkovým plenkám Bamboolik. Díky Tobě jsme si na první miminko pořídili velkou sadu a dneska už s ní látkujeme druhého chlapečka, jsme maximálně spokojení !!!

A moje zkušenost…teoreticky připravená jsem byla skvěle, trvalo mi ale asi 4 měsíce, než jsem se do toho pustila, plenky ležely nachystané v komodě a asi čekaly na svůj správný čas :) Přiznám se, že mi to ze začátku přišlo složité a nepohodlné, dokonce jsem si říkala, že to byl fakt úlet (ostatně mi to všichni kolem tvrdili).
Látkujeme a látkujeme, nic jiného nepoužíváme – ani o dovolených (vždycky se to dá nějak pořešit), super jsou noční plenky, nikdy jsem neměla problém, že by mi plenka protekla, nikdy jsem nic nereklamovala…
Kam jsme přišli (plavčo, rodinné centrum, fitmami cvíčo, v létě venku v kočárku na prochajdě), všichni obdivovali design svrchňáků a ptali se co to nosíme :)
Martínek je už dneska bez plínek (šikula na 18 měsících) a sadu podědil bráška Šimonek… vkládačky jsou čím dál tím savější, no prostě super!!! Pro mě absolutní plus, které nám Bamboolik přinesl: prdelky kluků ve zdravém balení (žádné opruzeníny atd), nenosím denně pytel „papírových plen“ do popelnice, začali jsme díky látkovkám dělat domácí ekologický prací gel, koupili jsme sušičku :) Jinou značku plenek jsem nezkoušela a ani nebudu, není proč. Díky Ivanko za všechno a jsem moc ráda, že jsem díky Bamboolikovi poznala tak bezva ženskou.
AlčaDobrý den,
chci poděkovat celému Bambooliku za plenky a ostatní věci, které od vás máme. Vše nám moc vyhovuje a naší dceři nejvíc.
A děkuji za přepychovou "péči o nás", jakýkoliv problém nebo požadavek, který mám...bleskurychle řešíte.
Chci také především vychválit Ivanku Veselou, která mi je vždy nápomocná ohledně VŠEHO, co se týče mateřství a běžného života.
Jsem ráda, ža Bamboolik je česká firma. Dostal se mi nedávno do ruky dotazník, kterou firmu bych uvedla jako nejlepší. Dala jsem vám jedničku s hvězdičkou. Jako váš klient jsem naprosto spokojená.
                                                                                                                         Veronika
 
 
 
 
 
Dobrý den,
Jmenuji se Soňa Brožová. Mám dceru Terezku, které budou v červenci 3 roky a syna Jiříka, kterému bude teď 24. června 1 rok.
Před narozením dcery, jsem si zjišťovala, jaké jsou alternativy k jednorázovým plenám. Dostala jsem tip na Ivču Veselou, s kterou jsem se telefonicky spojila a ta byla velice ochotná a přijela za mnou domů. Vše mi pěkně vysvětlila a názorně předvedla. Na základě toho jsem si koupila sadu plen od Bamboolika. Jsem s nimi po celou dobu velice spokojená a můžu je jen všem velice doporučit.
Děkuji, Soňa
 
 
 
Moje zkušenosti s Bamboolikem:
 
Když jsem čekala své první miminko, ani mě nenapadlo, že bych mohla používat jiné plínky než jednorázové. Již s předstihem jsem si nakoupila Pampersky od těch nejmenších velikostí, protože byly v akci, a těšila se, jak mi na dlouho vystačí. Bohužel příchod miminka na svět byl trochu těžší, než bychom čekali a pro prvních několik měsíců života jsem musela kupovat plínky pro nedonošence. A pak začalo to časté nakupování plín v akcích a zkoušení různých značek, objednávání přes internet výhodných balení a tak stále dokola. Když byly Anetce skoro 2 roky, u stánku s látkovými plenkami v Telči na zámku jsem poznala milou látkovou poradkyni, která mi nabídla návštěvu u mě doma, kde mi vše v klidu představí a ukáže. Mezitím jsem si o Bambooliku vše přečetla na internetu a již z velké části jsem byla přesvědčená o tom, že to chci vyzkoušet. Po návštěvě velmi milé Ivči Veselé jsem si objednala rovnou Velkou sadu AI2. Pro mě to bylo jasné rozhodnutí, že chci udělat něco pro své děti i prostředí, a také peněženku. Bohužel u přítele jsem žádnou podporu nenašla, byl velmi skeptický a neviděl v tom žádné výhody, tudíž i koupení té sady bylo čistě na mně. I přebalování bylo jen na mně, pořád jsem musela poslouchat řeči o tom, jak v té plíně má Anetka velký zadeček a nedokáže se s ní moc pohybovat, že se bude moc často prát atd. První kladnou věcí bylo okamžité zlepšení pokožky na zadečku, přestala být opruzená. Praní a sušení plínek mi také nevadilo, jejich skládání jsem brala po večerech jako zábavu a vždy se našlo něco na vyprání k doplnění pračky. Časem ustaly i ty řeči. Anetce ještě trvalo, než se úplně odplenkovala a nyní je jí dva a půl roku a na potřebu si řekne, dokonce vydrží i celou noc. Plenky mám uschované a připravené pro druhé mimčo, které čekáme na konci září a já se těším na jejich další využití. S poradkyní Ivčou jsme stále v kontaktu, jsem ráda za každé setkání i radu a když něco potřebuji, tak doveze. Za mě zkušenosti s Bamboolikem rozhodně jen pozitivní, takže mu moc děkuji :-)
 
Klára
 
 

 

Prvně jsme o latkových plenkách slyšeli už před lety od naší kamarádky, v té době jsme ale ještě rodinu neplánovali a tudíž jsme plenky ještě nějak "neřešili". Časem se ale vše změnilo a před narozením naší holčičky (dnes 4 měsíce) jsme se ale o látkové plenky začali více zajímat (musím říct, že velká iniciativa vznikla u mého manžela, který je veliký fanda látkových plen) a opět přes stejnou kamarádku jsme se doslechli o látkových plenkách Bamboolik.

Neváhali jsme a zúčastnili jsme se schůzky s látkovou poradkyní (Ivanou Veselou), která nám použití a údržbu plenek perfektně popsala a vysvětlila. Po této schůzce jsme měli jasno a objednali jsme si celou sadu plen AIO Velká sada od narození po nočník. Zpočátku byly plenky příliš velké, proto jsme používali jednorázové, ale zhruba od 7. týdne jsme začali s Bamboolikem. Přes počáteční komplikace (delší časová náročnost, údržba plenek) jsme všechno zdárně zvládli a dnes jsme spokojenými uživateli plenek Bamboolik. Nejen, že šetří životní prostředí, ale také naši peněženku a navíc svrchní kalhotky mají spoustu krásných motivů. Látkové plenky Bamboolik mohu jen doporučit.
Monika s rodinou