Mgr. Lenka Plonková

Odkud jsem?

Narozena v Rýmařově, 20 let jsem prožila v Bruntále, poté jsem začala studovat v Ostravě, kde jsem "zapustila kořeny" :)

Kolik mám dětí?

Mám (zatím) jednu (zatím) hodnou holčičku narozenou v říjnu 2013 a ještě hodnějšího chlapečka narozeného v březnu 2016 :)

Jak dlouho používám látkové plenky?

S látkovkami jsme začala v dceřiných 11 dnech a 2,4 kilech. Od 10 měsíců používáme nočník, o který se dcerka s radostí hlásí. V 16 měsících se však rozhodla, že již plenky nepotřebuje a od té doby funguje bez nich:) S druhým dítkem látkujeme od návratu z porodnice.

S jakými plenkami mám zkušenosti?

Vyzkoušela jsem spoustu značek a systémů, od novoskladu přes kalhotkové plenky po AIO. Plenky se staly mým koníčkem na mateřské - máme jich asi 3x více, než potřebujeme:) Letos nám přibyla i sušička.

Co je mou profesí?

Vystudovala jsem management v sociální práci a pracuji jako referentka. V současné době jsem na rodičovské dovolené.

Co ráda dělám?

Nejraději trávím čas se svou rodinou. Ráda chodím s dcerkou na plavání a nosím ji v šátku. Také ráda peču (chleba a buchty), jím (všechno), spím (bohužel málo). Miluji moře, písečné pláže, Řecko, ale také zasněžené sjezdovky:) Věnuji se látkovému poradenství a ráda poznávám nové lidi.

 

bamboolik.ostrava@seznam.cz

+420 724 919 970

Bydliště - Ostrava

Ostrava a Okolí, po dohodě Bruntál, Vítkov

 

 

Lenka Plonková - seznam mých článků

V této rubrice nejsou žádné články.

Reference

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou vynachválit látkovou poradkyní Mgr. Lenku Plonkovou.
Velmi milá paní, která mi s radostí nejen ukázala celý sortiment Bamboolik, ale i předvedla, nechala osahat a velmi podrobně vysvětlila používání plenek.
Po zakoupení výbavičky mi opět dodala sebejistotu v používání těchto skvělých pleneček a s odhodláním jsem nastartovala látkování na mém synovi.
Samozřejmě hned druhý den nastala spousta otázek, které mi hned byly ochotně vysvětleny a bez jakýchkoliv obav jsem s radostí, že kdykoliv se můžu na svou látkovou poradkyní s čímkoliv obrátit, látkovala dál.
Nebýt této paní, tak vím, že bych se ani u třetího dítěte k látkovkám neodhodlala. 
 
Kateřina a Tadeášek
 
 
 
 
Být máma je to nejhezčí, co mě zatím v životě potkalo. Malá je sluníčko, je moc hodná a už má půl roku:-) S plínečkama jsem maximálně spokojená. Používám je zhruba od konce Magdalenčina prvního měsíce. Do té doby jsem se toho tak nějak "obávala" ...aby to neprotékalo, a co když někam půjdu, atd.:-) Takže jsem hodně prokládala jednorázovkama. Pak jsem ale skutečně "najela" na látkovky a od té doby už nechci nic jiného:-) Jednorázovky jsem měla jen jako nutnou rezervu nebo pro manžela, když přebaloval. Už ani nevím, kdy malá měla naposled jednorázovku, ale kňourala a nelíbilo se jí to. Ani ne za hodinku byla plínka celá pročůraná a malá byla po rozbalení celá otlačená a červená. Taky jsem si pořídila na noc vlňáčky a do nich dávám nočního Bamboolika. 
Rodina na mě ze začátku koukala, co jsem si to vymyslela, že jsem blázen... pak se začala zajímat mamka... a nakonec začala látkovat i švagrová. A teď se pro látkovky rozhodla i kamarádka... doporučila jsem jí Bamboolika a je spokojená.
Takže jsem moc ráda, že něco takového vůbec je a taky že je to naše, české:-)
Můj velký dík patří skvělé látkové poradkyni Lence Plonkové, která mi vše, jako začátečnici, s velkou trpělivostí vysvětlila a prakticky ukázala. Jsme stále v kontaktu, proto se vždycky včas dovím o Bamboolikových novinkách nebo aktuálních akcích. Vím, že se na ni můžu s čímkoli obrátit:-) 
 
Eva D. a Magdalenka

 

 

Dobrý podvečer,

Vy jste moje spása! Jde vidět, že víte, o čem mluvíte, líbí se mi Vaše připomínky a návrhy, oceňuji Vaše zkušenosti, máte mou plnou důvěru. Budu moc ráda, když pro mě a malou vymyslíte řešení na míru a ráda bych i využila nabídky na osobní schůzku, shodou okolnosti ve středu jedu do Ostravy.

Těším se na Vaše návrhy.